مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروشگاه عمده برنج ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی برنج ایرانیتولید برنج‌ ایرانی به صورت عمده
برنج ایرانی

فروشگاه عمده برنج ایرانی بهترین برنج های ایرانی را در کیسه های یک کیلویی، پنج کیلویی، ده کیلویی و با مقدار های سفارش شده توسط خریداران را به فروش می رساند و می ان خرید آن بالا رفته است.

فروشگاه عمده برنج ایرانی

مشخصات فنی برنج ایرانی

برنج ایرانی دارای مشخصات بسیاری هستند که از جمله آن ها داشتن دانه های متوسط بوده که هنگام پخت اندکی بلند می شوند. از اکثر آن ها می توان برای مجالس استفاده کرد. برنج های ایرانی یکی از بهترین و پر مصرف ترین غلات در کشور به شمار می آید. دارای انواع مختلفی بوده و بیش تر آن ها در شهر های شمالی و مابقی در شهر های جنوبی تولید می شود.

از دیگر مشخصات آن ها داشتن رایحه ای بسیار معطر است. به نحوی که هنگام پخت این رایحه دو برابر می شود. عطر این برنج ایرانی همواره شهرت داشته است. مزه فوق العاده دارند و هنگامی که با زعفران تزئین می شوند. هم مزه آن ها بهتر از قبل شده و در تهیه انواع چلو ها کاربرد دارند.

از طرفی این برنج ها بسیار سبک هستند. برخلاف برنج های هندی و پاکستانی در بدن دچار سنگینی نمی شود. هضم آسانی هم دارند. از مشخصات مهم دیگر این برنج های درجه یک این است که به هیچ وجه شفته نخواهند شد. برنج های دیگر حتی در مدت زمان پخت کوتاه هم به هم می چسبند. باب میلی بسیاری نیستند. در حالی که برنج های ایرانی بعد از پخت دانه دانه بود.  همین باعث می گردد که بسیاری این برنج ها را برای پخت و پز انتخاب کنند.

مشخصات فنی برنج ایرانی

تولید برنج‌ ایرانی به صورت عمده

تولید برنج‌ایرانی به صورت عمده در این مجموعه سبب شده که بتواند پاسخگوی بازار های نیاز باشد. به تولید تولید انبوه و فروش عمده هم قیمت های خوبی برای آن در نظر گرفته شده است.

در تولید این برنج از هیچ ماده اضافی و شیمیایی استفاده نشده و به همین دلیل کاملا سالم و ارگانیک می باسند. خرید عمده آن ها به سود مشتری خواهد بود. چرا که در این صورت از هر کیلو حدود ده درصد قیمت کاسته می شود. به این ترتیب مناسب ترین روش خرید ارزان برنج ایرانی مرغوب و درجه یک است.

خود تولید کننده هم به دلیل این که بدون واسطه این برنج ایرانی را به فروش‌می رساند، توانسته قیمت ها را در بازار ها کنترل کند. به این ترتیب مناسب ترین مجموعه برای تهیه این برنج ها می باشد.بعد از سفارش و خرید بلافاصله برنج ها در کیسه ها بسته بندی و پلمپ شده و ارسال خواهد شد.

تولید برنج ایرانی به صورت عمده

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *