مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

مرکز پخش برنج طارم هاشمی اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز در مورد برنج هاشمیبازار فروش برنج طارم هاشمی اعلا گیلان
برنج طارم هاشمی

مرکز پخش برنج طارم هاشمی اعلا امروزه محصولات با کیفیت خود را به صورت عمده در سراسر کشور به مشتریان و متقاضیان خود ارائه می نمایند. یکی از انواع برنج های باکیفیت ایرانی برنج هاشمی بوده که در شالیزارهای استان گیلان کشت می شود. دانه هایی بلند و قلمی با رنگ سفید، خوش پخت و عطر و طعم عالی از خصوصیات برنج هاشمی اعلا می باشد.

مرکز پخش برنج طارم هاشمی اعلا

همه چیز در مورد برنج هاشمی

برنج هاشمی گیلان اعلا دارای ویژگی هایی از جمله کشت در مزارع باکیفیت، درجه یک بودن شالی. خشک شدن کامل در فر، تغییر با دستگاه های دقیق از شالی به برنج می باشد. پخت مناسب با ۲ ماه فاصله تغییر از شالی به برنج و پختن، جدا شدن خرده برنج ها، پاک شدن و خاک گیری، بسته بندی در گونی های متقال برای شپشک نزدن و پخت مناسب باید باشد.

میزان خرده برنج شکسته، اندازه دانه ها، کم و زیاد بودن ضایعات و کیفیت در طی مراحل تولید موجب اختلاف مرغوبیت برنج هاشمی می شود. برنج هاشمی در دو نوع سرد و گرم موجود می باشد. گونه ی سرد برنج هاشمی نازک تر از نوع گرم آن است. گونه ی سرد برنج هاشمی به دلیل نازک تر بودن. به آفت کش کمتری نیاز داشته و سالم تر و ارگانیک تر است. این نوع برنج به علت دیررس بودن استفاده بیشتری از اشعه خورشید داشته و مقوی تر است. همین دلایل باعث خوشمزه تر و برتر بودن نوع سرد برنج هاشمی نسبت به نوع گرم برنج گرم هاشمی شود.

برنج هاشمی ادرارآور و انرژی آور بوده و پروتئین پوست و مو را تامین می کند. چربی آن کم بوده و ضد کلسترول است. برای قلب سالم مفید است. این نوع برنج برای سلامتی روده ها و کاهش فشار خون تاثیرات خوبی دارد. ویتامین ب ، سدیم، چربی، نشاسته از ترکیبات موجود در برنج سفید ایرانی هاشمی می باشند. این برنج همچنین موجب درمان اسهال خونی، بهبود ناراحتی های گوارشی و کاهش سوءتغذیه می شود. هرچه قدر به خاک شالیزار، تابش اشعه ی خورشید و مدل و چینش کاشت برنج ها دقت شود. محصول به دست آمده بهتر و عالی تر خواهد شد.

همه چیز در مورد برنج هاشمی

بازار فروش برنج طارم هاشمی اعلا گیلان

عواملی مانند میزان تورم، دستمزد کارگران، هزینه ی حمل و نقل، میزان واردات و صادرات برنج کشور، قیمت جهانی برنج و ارز دولتی، قیمت انواع دیگر برنج تولید کشور و …. باعث کاهش و یا افزایش قیمت پخش برنج طارم هاشمی می شود.

قد بلند و عطر و طعم بی نظیر و قیمت مناسب برنج هاشمی در مقایسه با انواع دیگر برنج های ساخت ایران آن را پر فروش و پرمشتری کرده است. هرچه برنج دون دون تر و کهنه تر با رنگ یک دست تر باشد. با کیفیت تر بوده و دانه شکسته نداشته باشد با کیفیت تر است.

بازار فروش برنج هاشمی اعلا گیلان

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.