مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت فله برنج سرلاشه طارم محلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت برنج سرلاشه با برنج معمولی چیست؟خرید مستقیم برنج سرلاشه طارم فله از کارخانه
برنج سرلاشه طارم محلی

قیمت فله برنج سرلاشه طارم محلی با توجه به نوع کیفیت محصول بستگی دارد.برنج سرلاشه طارم برنج بسیار با کیفیت و خوش عطر و طعم است .

این برنج بسیار خوش پخت است و به خوبی ری می کند . اما به دلیل ظاهر آن که دارای دانه های شکسته و نیم دانه می باشد و ظاهر یک دستی ندارد ،چندان مناسب مهمانی نیست . اما برای مصرف روزانه گزینه ی بسیار خوبی است . این برنج عطر بسیار خوبی دارد .

قیمت برنج سرلاشه طارم به عوامل مختلفی بستگی دارد ؛ اما در حالت کلی اگر خالص و اصل باشد قیمت فله و عمده ی آن ارزان تر و مقرون به صرفه است.

قیمت فله برنج سرلاشه طارم محلی

تفاوت برنج سرلاشه با برنج معمولی چیست؟

برنج پس از برداشت به کارخانه فرستاده می شود و در آنجا طی مراحلی سفید می شود .دانه های برنج طی فرآیند سفید شدن دچار شکستگی می شوند . سپس برای این که دانه های برنج یک دست شوند برنج را الک یا به اصطلاح بوجار می کنند . در این حالت برنج های سالم و یک دست در الک باقی مانده و برنج های شکسته از الک عبور می کنند. به دانه های برنجی که از الک عبور می کنند و مخلوط برنج سالم ، سرشکسته و نیم دانه هستند برنج سرلاشه می گویند . سرلاشه تقریبا دو سوم دانه ی برنج سالم است .

تفاوت برنج سرلاشه با برنج سالم در ظاهر آن است .برنج سالم پخته شده ظاهر زیبا تری دارد و مناسب مجالس و مهمانی می باشد . برنج سرلاشه بیشتر برای مصرف روزانه کاربرد دارد .

تفاوت مهم دیگر برنج سرلاشه و سالم در قیمت آن ها است . برنج سرلاشه در واقع ضایعات برنج محسوب می شود و قیمت آن ارزان تر از برنج سالم است. برنج سرلاشه خوش پخت است و به خوبی ری می کند . این برنج مردم پسند و پرفروش است و برای مصرف روزانه مقرون به صرفه است .

تفاوت برنج سرلاشه با برنج معمولی چیست؟

خرید مستقیم برنج سرلاشه طارم فله از کارخانه

برنج سرلاشه طارم عطر و طعم بسیار خوبی دارد و همچنین بسیار خوش پخت است . قیمت برنج سرلاشه طارم اصل به عوامل مختلفی مانند : میزان خالص بودن برنج یا مخلوط بودن آن  ، میزان عطری بودن و طعم برنج ، نوع و وزن بسته بندی ، سایز دانه بندی ، خوش پخت بودن برنج و میزان ری کشی آن ،  میزان تمیزی و سورت دانه های برنج بستگی دارد .

شناخت اصل و خالص بودن برنج دشوار است و تجربه ی زیادی لازم دارد . برای همین تولیدکنندگان این برنج امکان خرید برنج سرلاشه طارم اصل را به صورت مستقیم از کارخانه سرلاشه طارم شمال فراهم کرده اند . این امر باعث شده است مشتری برنج سرلاشه خالص را با قیمت ارزان و با اطمینان خاطر خریداری کند.

خرید مستقیم برنج سرلاشه طارم از کارخانه

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *