مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت عمده برنج ایرانی شمالی اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین مشخصه این محصولتوزیع ویژه برنج ایرانی شمالی
برنج ایرانی شمالی

قیمت عمده برنج ایرانی شمالی اعلا، برنج ایرانی شمالی اعلا از با کیفیت ترین، خوش عطر ترین و خوش پخت ترین برنج های جهان می باشد. همچنین بسیار پر فروش است. این محصول به خصوص برای تمامی مصارف عالی می باشد

 قیمت عمده برنج ایرانی شمالی اعلا

مهمترین مشخصه این محصول

برنج های ایرانی شمالی از معروف ترین برنج های سراسر جهان می باشد که کشت وسیعی از زمین های کشاورزی شمال را شامل می شود. این نوع برنج خصوصیات خاصی دارد که به عنوان مشخصه اصلی این محصول شناخته شده است. در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

  • شکستگی

این برنج کمترین میزان شکستگی را دارد. اگر یک مشت برنج را در دست بگیرید کاملا به این موضوع پی خواهید برد. چون دانه های شکسته در این بین کاملا مشخص هستند.

  • قد دانه ها

دانه های برنج اعلا یکدست و کشیده هستند. هر چند برنج های شمال زیاد قد نمی کشند اما در نوع مرغوب آن کشیده و یکدست هستند.

  • رنگ برنج

رنگ آن ها سفید مایل به استخوانی است. اگر احساس کردید رنگ برنج کدر است از خرید آن امتناع کنید. برنج های سفید تر و استخوانی تر از برنج های اعلای شمال هستند.

  • عطر و بو

برنج درجه یک از عطر و طعم بی نظیری برخوردار است. برنج های  ایرانی شمالی خوش عطر و بو هستند و برای مصرف در مجالس بی نظیر می باشند.

  • پخت آسان

اگر چه از دید بسیاری از افراد پخت برنج ایرانی سخت است اما برنج درجه یک شمال پختی آسان دارد و شفته نمی شود.

  • خاصیت

حتما از خواص بی نظیر برنج شنیده اید. برنج شمال سرشار از مواد معدنی مفید می باشد که برای سلامت بدن نیاز است. این برنج ها چون بدون سم و کود شیمیایی هستند، خواص شگفت انگیزی دارند.

 مهمترین مشخصه این محصول

توزیع ویژه برنج ایرانی شمالی

امروزه توزیع هر محصولی بسیار راحت شده است و مراکز توزیع و فروش فعالیت خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند. توزیع برنج ایرانی شمالی نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد. این مرکز توزیع با فروشندگان اصلی که همان کشاورزان می باشند در ارتباط هست و محصول برداشت شده را به صورت عمده از کشاورزان خریداری کرده و با نازل ترین قیمت در سایت فروش اینترنتی، به فروش می رساند.

در این بازار برنج فقط برنج های اعلای ایرانی شمالی موجود می باشد و به هیچ وجه برنج های وارداتی فروخته نمی شود و به عنوان صادر کننده برنج ایرانی به خارج از کشور نیز عمل می کند و بدین طریق گردش اقتصادی کشور را افزایش می دهد.

. قیمت عمده برنج ایرانی شمالی، به خاطر فروش بالا، ارزان تر می باشد. این محصول به صورت اینترنتی به فروش می رسد. توزیع برنج ایرانی عمده به صورت غیر حضوری سبب شده که مصرف کنندگان عمده با توجه به نیاز خود بتواند آن را خریداری کنند.

 توزیع ویژه برنج ایرانی شمالی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *