مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروشندگان اصلی برنج ایرانی شمال

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع بِرنج ایرانیقیمت بهترین برنج ایرانی شمال
برنج ایرانی شمال

فروشندگان اصلی برنج ایرانی شمال می کوشند بهترین و مرغوبترین برنج شمال را به دست مصرف کننده به صورت مستقیم و بدون واسطه برسانند. برنج هایی مانند طارم و صدری از بهترین و مرغوب ترین نوع برنج کشت شده در ایران می باشد.

فروشندگان اصلی برنج ایرانی شمال

معرفی انواع بِرنج ایرانی

در مناطق مختلفی از شمال کشور انواع برنج های ایرانی کشت می شود .  این محصول دارای طعم و بوی متفاوتی هستند. شهرهای شمالی کشور بیشترین زمین های کشت برنج را به خود اختصاص داده اند و انواع برنج های متفاوتی در این مناطق کشت می شود.

در بعضی از مناطق شمالی کشور برنج به دو صورت کشت بهاره و پاییزه انجام می پذیرد. که نوع بهاره آن در اواسط تابستان و نوع پاییزه آن در اواسط پاییز برداشت می شود.
نوع برنج کشت دوم به مراتب با کیفیت تر و دارای طعم بهتری نسبت به برنج های کشت اول هستند.

چرا که از آبیاری بیشتری به خاطر بارش های بارانی بهره می برند. انواعی از برنج های کشت شده در شمال کشور به شرح ذیل قابل اشاره می باشند:

  • برنج طارم
  • برنج صدری
  • هاشمی
  • دم سیاه
  • شیرودی

برنج طارم که خود با نام های متعددی در بازار به فروش می رسد. همچنین بیشتر در مناطقی مانند تنکابن، رشت، فریدونکنار و نوشهر کشت می شود. نوع دانه برنج طارم در ظاهر و طعم دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند.

بعضی دارای دانه ای بلندتر و بعضی دیگر دانه ای کوتاه تر و تپل تر دارند ولی در کل در هنگام پخت دارای طعم عالی و رایحه ای خوش هستند. برنج صدری نیز دارای شاخه های متعددی است.

با نامهای مختلفی از جمله صدری سرایی، صدری دم سفید، صدری دم سرخ در بازار دیده می شود. برنج صدری علی کاظمی از مرغوب ترین برنج صدری در بازار به حساب می آید. برنج صدری از خانواده طارم محسوب می شود.
برنج هاشمی نیز از زیر مجموعه برنج صدری است. و به علت دانه بلند و خوش پخت بودن در رستوران ها بیشتر از این نوع برنج استفاده می کنند. برنج دم سیاه و سفید نیز از زیر شاخه های برنج صدری هستند

معرفی انواع بِرنج ایرانی

 

قیمت بهترین برنج ایرانی شمال

برنج ایرانی شمال از نوع بهترین و مرغوب ترین و خوش رایحه ترین برنج های کشت شده در جهان می باشد. انواع برنج های کشت شده محلی با نام های متعددی توانسته اند جایگاه خود را در میان سفره های مردم ایران و جهان محکم نماید

بهترین برنج ایرانی شمال و نوع گرانترین برنج ایرانی را می توان از این وب سایت مطلع شد. همینطور با فروشندگان اصلی برنج ایرانی  آشنا شوید.
قیمت برنج ایرانی با توجه به مکان کشت آن متغیر بوده و برنج های کشت شده در شمال کشور بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده اند. جهت خرید انواع برنج ایرانی با قیمت مناسب می توان به این وب سایت مراجعه و خرید نمود.

 

 

قیمت بهترین برنج ایرانی شمال

 

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *