مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروشنده برنج هاشمی ممتاز گیلان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی برنج هاشمی چیست؟خرید برنج برنج هاشمی ممتاز کیسه ۱۰ کیلویی
برنج هاشمی ممتاز گیلان

فروشنده برنج هاشمی ممتاز گیلان، از بهترین برنج هاشمی می توانیم به برنج هاشمی گیلان، علی کاظمی، صدری و … اشاره داشته باشیم. در واقع تنوع در دنیای برنج های داخلی کشور بسیار زیاد است.  هر یک از آن ها طرفداران خاص خود را دارند. اما برنج هاشمی ممتاز گیلان در تمامی نقاط کشور معروف بوده و از استقبال خرید ویژه ای برخوردار می باشد.  فروشنده برنج هاشمی ممتاز گیلان

ویژگی برنج هاشمی چیست؟

از بهترین و با کیفیت ترین انواع برنج های شمالی می توانیم به برنج‌ هاشمی اشاره داشته باشیم. در تهیه برنج هاشمی هیچ موسسه تحقیقاتی برنجی فعالیت نداشته و کاملاً دست ساخته کشاورزی گیلانی به نام آقای یوسف هاشمی می باشد.

تقریباً ۴۰ سال پیش آقای هاشمی این برنج را به تولید انبوه رساند. امروزه علاوه بر استان گیلان، قسمت هایی از استان مازندران هم به تولید این نمونه برنج می‌ پردازد.

برنج هاشمی نسبت به بسیاری از برنج های دیگر همچون برنج علی کاظمی از قیمت بالاتری برخوردار است. بنابراین اگر تمایل به خرید این محصول دارید، بدانید که باید هزینه بیش تری را برای تهیه آن صرف کنید.

برنج هاشمی از بوی خوش و معطری برخوردار است. همچنین از آن در مهمانی های رسمی و یا در هتل، تالار و رستوران ها استفاده می شود.

اما برنج های هاشمی جزو برنج های قد بلندی است که ساقه ی آن نسبت به برنج های دیگر بلندتر می باشد. برنج هاشمی را نمی توان در هر زمین کشاورزی به خوبی تولید کرد و زمین مورد استفاده این برنج باید کاملاً قوی باشد.

در حال حاضر دو نمونه برنج هاشمی سرد و برنج هاشمی گرم در بازار وجود دارد. هر فردی می‌ تواند بنا به نیاز خود نمونه ای از آن ها را خریداری کند. گفته می‌ شود که برنج هاشمی سرد نسبت به نمونه گرم آن از مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد. یک هفته تا ۱۰ روز دیرتر می‌ رسد.

 

 ویژگی برنج هاشمی چیست؟

خرید برنج برنج هاشمی ممتاز کیسه ۱۰ کیلویی

به دلیل کیفیت بالای این برنج شمالی، خرید برنج هاشمی در اقصا نقاط کشور امکان پذیر می باشد. شما می توانید با خیالی راحت در هر نقطه از کشور نسبت به خرید برنج روی آورید. در این زمینه فروشندگان کثیری هستند که ضمن ارائه مشاوره‌ های لازم بهترین برنج را در اختیار شما قرار می دهند.

اما خرید کیسه ده کیلویی آن به صرفه تر می باشد. شما نیز می توانید مدت زمان بیش تری برنج خود را نگهداری نمایید. از طرفی با خرید عمده این کیسه‌ ها، می‌ توانید با نازل ترین قیمت برنج هاشمی خود تهیه کنید.

فروشنده برنج هاشمی ممتاز بیش تر از همه در مناطق شمالی کشور از جمله استان گیلان به ارائه خدمات می پردازند. بهترین و مرغوب ترین برنج را در اختیار مشتریان خود قرار می‌ دهد.

 خرید برنج برنج هاشمی ممتاز کیسه ۱۰ کیلویی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *