مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

عرضه بهترین برنج عنبربو عطری

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین روش برای تهیه برنج عنبربوبرترین توزیع کنندگان برنج عنبر بو عطری
برنج عنبر بو عطری

عرضه بهترین برنج عنبربو عطری، برنج عنبر بو یک برنج بسیار معطر است. همچنین با طبیعت گرم خود می تواند خواص درمانی زیادی داشته باشد. این برنج را می توان برنج دانه کوتاه و عموما متوسط ​​دانست. اما طعم و بوی فوق العاده جنوبی آن در طول سالها، همچنان محبوبیت خود را در بین مردم محترم کشور ما حفظ کرده است. به علاوه مشتریان خاص خود را دارد.

 عرضه بهترین برنج عنبربو عطری

بهترین روش برای تهیه برنج عنبربو

برنج عنبربو را در آب گرم و نمک خیس کنید. زمان نگهداری نباید کمتر از دو ساعت باشد. برنج را در آب جوش بریزید. کمی برنج آب پز را بیرون آورده و بین دو انگشت خود فشار دهید. وقتی کمی باز شدند، یک صافی برداشته و مقداری آب گرم بریزید تا بخار از آنها خارج شود. باعث از بین رفتن چسبندگی برنج می شود قابلمه را روی آتش بگذارید و وقتی روغن داغ شد مقداری روغن داخل آن بریزید.

 برنج عنبربو عطری را در قابلمه ای بریزید و چند سوراخ ایجاد کنید. در نتیجه بخار سریعتر به بالای برنج برسد. وقتی بخار به طور کامل جمع شد، مقداری آب + روغن لازم است. برنج را روی آن بریزید و در قابلمه را ببندید. سپس شعله را به ته دیگ بریزید و روی آتش بگذارید و حدود یک ساعت روی حرارت ملایم صبر کنید. تا برنج آماده شود. روش پخت آبکش: آب زیادی در قابلمه بریزید و صبر کنید تا بجوشد. سپس آب را روی برنج تخلیه کرده و در آب جوش بریزید.

سپس سبد برنج را در سینک ظرفشویی قرار دهید. آن را بریزید و مقداری آب گرم روی آن بریزید تا برنج باز شود. در مرحله بعدی قابلمه را روی آتش گاز بگذارید. مقداری روغن کف قابلمه بریزید و برنج را در سبد دوباره داخل قابلمه بریزید. درب آن را ببندید و منتظر بمانید.

مدتی بخار از برنج خارج می شود. مقداری آب و روغن را مخلوط کنید و روی برنج بریزید و شعله پخش کننده را در انتهای تابه قرار دهید. در اخر شعله گاز را کم کنید و صبر کنید تا عطر برنج عنبربو ما بیرون بیاید. حدود ۴۵ دقیقه آماده می شود.

 بهترین روش برای تهیه برنج عنبربو

 

برترین توزیع کنندگان برنج عنبر بو عطری

برنج عنبربو عطری را هم به روش آبکش و هم به روش کته می توان پخت. با این حال، توصیه می شود از روش کته به منظور حفظ ویتامین و ارزش غذایی آن و حفظ عطر منحصر به فرد آن استفاده کنید. برای پخت برنج با روش، ابتدا برنج را با آب گرم بشویید و آن را با مقداری نمک به مدت یک ساعت خیس کنید. سپس کمی آب اضافه کرده و روی حرارت متوسط ​​قرار دهید. وقتی برنج به جوش آمد، حرارت را کم کنید، در قابلمه ای بریزید و ۲۰ دقیقه بپزید.

ممکن است برخی تصور کنند که برنج عنبربو به دلیل کوچک بودن برای مصرف مناسب نیست. اما عطر آن آنقدر خوشایند است که عدم ظرافت به سختی قابل توجه است. این برنج بسیار خوب پخته شده و احساس سنگینی نمی کند.

 برنج عنبربو عطری برای پذیرایی از مهمانان مناسب نیست. اما برای مصرف شخصی و روزانه انتخاب خوبی است. برنج عنبر بو از نظر کیفیت و پخت با برنج شمالی مانند نصف دانه یک لاشه است. از این رو شرکت ما یکی از برترین توزیع کنندگان برنج عنبربو اصل در سراسر کشور می باشد. همچنین این محصول را با بسته بندی متنوع و قیمت مناسب روانه بازار می کند.

خرید عمده بهترین برنج عنبربو عطری در مقایسه با سایر برنج ها بسیار مقرون به صرفه است. از این رو عرضه بهترین برنج عنبر بو عطری از سوی شرکت ما با قیمت مناسبی انجام می گردد.

 برترین توزیع کنندگان برنج عنبر بو عطری

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *