مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت برنج هاشمی ایرانی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع برنج‌هاشمی ایرانیمرکز خرید برنج هاشمی گیلان
برنج هاشمی ایرانی درجه یک

قیمت برنج هاشمی ایرانی درجه یک به دلیل ویژگی ها و کیفیت بالای خود به نسبت ارقام دیگر بالاتر است. یکی از برنج های مجلسی همیشه در صحنه در مهمانی ها و مجالس ما ایرانی ها می باشد.
مصرف برنج هاشمی ایرانی به دلیل کیفیت بالا زیاد و جز ارقام پرفروش کشور است. همینطور توانسته طرفداران بیشماری در خارج از کشور به خود جذب کند.

قیمت برنج هاشمی ایرانی درجه یک

معرفی انواع برنج‌هاشمی ایرانی

برنج هاشمی یکی از برنج های شمال کشور است. دارای عطر و طعم بی نظیری می باشد. برنج هاشمی در بازار انواع مختلفی دارد. در سه نوع عطری هاشمی, قهوه ای هاشمی و برنج دودی هاشمی یافت می شود.

در زمان های گذشته برنج هاشمی توسط آقای هاشمی برای بار اول کشت شد. هاشمی یک برنج گیلانی است. در شالیزار های گیلان با توجه به آب و هوای مناسب و زمین های حاصلخیز کشتی آسان و مطلوب و پرمحصولی را برای کشاورزان به ارمغان آورده است.

کیفیت برنج هاشمی بسیار بالا است. به راحتی توانسته نظر مردمان خارج از این مرز و بوم را هم به خود جلب کند. بیشترین کشت برنج هاشمی در شرقی ترین قسمت استان گیلان صورت می گیرد.

هاشمی یک برنج اعلا و با کیفیت است. پختی آسان و هضم راحتی دارد. از یک عطر بی نظیری بهره مند می باشد. برنجی است که در برابر آفت ها مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. اندازه و طول دانه های برنج هاشمی بلند است. دارای خوشه های بلندتری به نسبت سایر برنج ها است. دانه های این برنج بلند و قلمی و رنگ آن سفید مایل به کرم است.

برنج هاشمی در زمین هایی که خاک آن ها سرشار از مواد مغذی و معدنی است رشد بهتری دارد و جزو خوشپخت ترین برنج های ایرانی می باشد. بعد از پخت به خوبی قد میکشد و عطر و بوی بی نظیری دارد.

برنج هاشمی دو نوع دارد: برنج هاشمی سرد که ساقه های آن باریک تر است و مدت زمان رسیدن آن دیر تر است. برنج هاشمی گرم که نسبت به نوع سرد ساقه های پهن تری دارد و زودتر از نوع سرد آن به عمل می آید و می رسد.

معرفی انواع برنج هاشمی ایرانی

مرکز خرید برنج هاشمی گیلان

فروش برنج هاشمی در بازار بسیار پرسود و پررونق است و خرید برنج هاشمی درجه یک یکی از پر طرفدار ترین ارقام موجود در بازار می باشد که دلیل آن کیفیت و اعلا بودناین رقم می باشد.

قیمت این برنج به نسبت برنج های دیگر کمی بیشتر می باشد. عوامل موثر بر قیمت بالاتر آن به نسبت سایر برنج ها مانند عطر بالا, کیفیت عالی, پخت آسان و هضم راحت می باشد.

مرکز خرید برنج هاشمی بنک داران و عمده فروشان معتبر می باشد و می توان این برنج را بدون واسطه در همین استان با قیمتی کاملا به صرفه و مناسب خریداری کرد.

مرکز خرید برنج هاشمی گیلان

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.