مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

نمایندگی پخش برنج نیم دانه هاشمی شمال

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد کاربرد برنج نیم‌دانهفروش عمده برنج نیم دانه عطری شمال
برنج نیم دانه هاشمی شمال

نمایندگی پخش برنج نیم دانه هاشمی شمال در صدد آن است که محصولات باکیفیت خود را به صورت عمده در اقصی نقاط کشور به دست متقاضیان برساند. در حال حاضر در شمال کشور ایران از محصولاتی که در سطح وسیعی کشت می شود برنج ‌است. در عطر و طعم دارای شهرت می باشد. از  تمامی برنج های کشت شده در ایران برنج نیم دانه شمال از کیفیت و محبوبیت به سزایی برخوردار است.

نمایندگی پخش برنج نیم دانه هاشمی شمال

موارد کاربرد برنج نیم‌دانه

امروزه مردم تمام دنیا و هم چنین کشور عزیزمان ایران برنج را در سبد غذایی خود گنجانده اند. بر اساس منطقه زندگی و فرهنگ خود از آن به عنوان وعده ای غذایی استفاده می کنند. برنج نیم دانه هاشمی در بسیاری از کشور ها از جمله ایران، پاکستان، هند و غیره کشت می شود. محصول آنها طرفداران جهانی دارد.

در ایران استان های شمالی و مرکزی در شهرهای خود به کشت این محصول می پردازند. در میان همه آنها برنج خطه شمال بر سر زبان ها قرار دارد. این برنج از کیفیت درجه یکی در پخت و پز و هم چنین طعم و مزه دارد. از خواص برنج به انرژی زا بودن، تسریع در عملکرد دستگاه گوارش، ثابت نگه داشتن قند خون، مراقبت ازپوست و تنظیم فشار خون اشاره کرد. سر شار از ویتامین B می باشد بدن نیاز فراوانی به آن برای عملکرد صحیح خود به آن دارد.

از موارد مصرف برنج نیم دانه علاوه بر تهیه کته از آن برای پخت انواع دسر و سوپ استفاده می شود. از انواع آن به برنج نیم دانه هاشمی، طارم، فجر، شیرودی و غیره اشاره کرد. مردم ایران از آن در مراسم های مذهبی خود برای پخت شله زرد استفاده می کنند.

موارد کاربرد برنج نیم دانه

فروش عمده برنج نیم دانه عطری شمال

قیمت برنج های  نیم دانه از برنج درسته و سالم پایین تر است ولی تمامی خواص،عطر و طعم آن رو دارا می باشد. شایان ذکر است. برنج نیم دانه جز پر فروش ترین برنج ها در شطح کشور می باشد. بنا بر این برنج کاران ایرانی توانسته اند با نمونه های خارجی به رقابت بپر دارند. گوی سبقت را از آنها بربایند.

تولید کنندگان برنج نیم دانه توانسته اند محصول خود را با ذائقه و درامد مردم تطبیق دهند. علاوه بر پیروزی بر رقبای داخلی میزان فروش خود را در داخل و خارج از مرزهای کشور گسترش دهند.

در فرآیند تولید برنج نیم دانه پس از بر داشت محصول در شالیزار ها آنها را به کارخانه های شلتوک کوبی برنج می فرستند. در آنجا پس از طی مراحل خشک کردن پوست کردن و سفید کردند آنها را به وسیله دستگاه های مدرن از دانه های سالم برنج جدا می کنند. سپس جهت عرضه و فروش آنها را به صورت فله ای و بسته بندی روانه بازار های داخلی و خارجی می کنند.

فروش عمده برنج نیم دانه عطری شمال

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *