مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

خرید برنج لاشه طارم فریدونکنار

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت برنج لاشه با سرلاشه چیست؟مرکز فروش برنج لاشه طارم
برنج لاشه طارم فریدونکنار

خرید برنج لاشه طارم فریدونکنار در حجم قابل توجهی توسط خریداران ایرانی و خارجی صورت می‌ گیرد. امروزه نیز اکثر مشتریان سعی دارند تا خرید این برنج را به صورت حضوری و آنلاین انجام دهند. چرا که این نحوه خرید بسیار راحت تر از خرید حضوری این محصول است.

خرید برنج لاشه طارم فریدونکنار

تفاوت برنج لاشه با سرلاشه چیست؟

برنج لاشه طارم فریدونکنار یکی از خوش طعم ترین و مرغوب ترین برنج های ایرانی در بازار برنج محسوب می شود. اکثر مردم ایران علاقه بسیاری به عطر و طعم این نمونه از برنج های ایرانی دارند.

شاید تا به حال نام برنج‌ های لاشه و سرلاشه را شنیده باشید. ما قصد داریم برای آشنایی بیشتر شما با این دو نوع برنج، به معرفی آن ها و بررسی تفاوت بین این دو برنج بپردازیم.

برنج های لاشه، به برنج‌ هایی گفته می ‌شود که قامت آن ها نسبت به برنج های سالم کمتر است. حدوداً برنج های لاشه یک دوم برنج های سالم هستند. معمولاً در این گونه برنج ها دانه شکسته بیشتر دیده می شود. برنج نیم دانه در بار این برنج حدود ۲۰ درصد است.

اما برنج های سر لاشه نسبت به نمونه های لاشه کمی سالم تر هستند. دانه های شکسته در بار آن ها کمتر دیده می شود. بعد از پخت نیز ظاهر برنج سرلاشه نسبت به لاشه بهتر است. از همین جهت از این برنج نیز برای پخت استفاده می شود. اما معمولا از برنج لاشه برای پخت مواد غذایی مانند شله زرد، حلیم و غیره استفاده می شود.

در واقع هر دو نوع برنج لاشه و سر لاشه از فرآیند شالیکوبی و غربالگری برنج های سالم حاصل می شوند. این دو برنج بر توسط دستگاه‌ های مخصوصی غربالگری شده و از لحاظ سایز بندی جدا می شوند.

قیمت برنج لاشه نسبت به سر لاشه مناسب تر است. از همین جهت غالباً اقشار ضعیف جامعه خرید این برنج ‌ها را مد نظر قرار می دهند. چرا که طعم آن ها چیزی از طعم برنج های سالم کم ندارد. تنها از لحاظ شکل ظاهری دارای تفاوت است.

تفاوت برنج لاشه با سرلاشه چیست؟

مرکز فروش برنج لاشه طارم

فروش برنج لاشه طارم در سراسر کشور به صورت خرده و عمده صورت می ‌گیرد. برخی از مرکز های فروش این برنج ها، معمولاً برنج لاشه طارم را به صورت بسته بندی شده و یا فله ای با نرخ مشخص عرضه می کنند.

با توجه به این که بازار فروش برنج لاشه طارم رونق چشم گیری گرفته است، در برخی از مناطق، فروش برنج لاشه طارم به صورت عمده رونق بیشتری دارد. چرا که با خرید و فروش عمده قیمت این محصول کاهش پیدا کرده و مراکز فروش جزئی و خرده این محصول می توانند قیمت های مناسب تری را به مشتریان خود پیشنهاد دهند.

مرکز فروش برنج لاشه طارم

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.