مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروشنده برنج فجر اعلا ۱۰کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

برنج فجر اعلا چه ویژگی دارد؟مرکز خرید برنج فجر ممتاز شمال
برنج فجر اعلا ۱۰کیلویی

فروشنده برنج فجر اعلا ۱۰کیلویی از درآمد حاصل از فروش این کالا راضی و خرسند می باشد. این نوع برنج در دسته بندی انواع برنج پرمحصول قرار گرفته است. برای کشاورزان محصول پرباری به ارمغان می آورد.
این محصول به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد که مشتریان و خریداران می‌ توانند با توجه به نیاز خود این کالا را خریداری و از خواص و فوایدی که دارد نیز بهره مند شوند.

فروشنده برنج فجر اعلا 10 کیلویی

برنج فجر اعلا چه ویژگی دارد؟

ویژگی های برنج فجر به دو دسته ویژگی‌ های ظاهری و ویژگی ‌های کیفی تقسیم می‌ شود. اگر شما از این ویژگی ها اطلاع داشته باشید قطعاً یکی از طرفداران و مشتریان خاص این محصول خواهید شد.

یکی از مهمترین ویژگی ‌های ظاهری برنج فجر رنگ این محصول می باشد. به رنگ سفید کدر بوده و شکل ظاهری آن شبیه به خنجر و شمشیر می باشد. به راحتی در میان انواع برنج های موجود در بازار قابل تشخیص است. از دیگر ویژگی ‌های این محصول می‌ توان به طول دانه آن اشاره کرد. طول دانه خام برنج فجر حدود ۸ میلیمتر می باشد. پس از پخت طول آن به ۱۰ میلیمتر می رسد. بهترین نوع برنج برای مراسم‌ ها، آشپزخانه ها، رستوران ها و ادارات و شرکت ها محسوب می ‌شود.

یکی از ویژگی های کیفی برنج فجر آن است که دارای پخت خوب و ری کردن عالی می باشد. کیفیت آن با توجه به قیمتی که دارد بسیار مناسب بوده و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه به شمار می‌ رود.

برنج فجر اعلا چه ویژگی دارد؟

مرکز خرید برنج فجر ممتاز شمال

با مراجعه مستقیم به مرکز خرید برنج فجر ممتاز شما می توانید محصولات مرغوب و با کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنید و از تخفیفات ویژه ای که بر روی نرخ و قیمت کالا اعمال می شود بهره مند شوید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید قیمت این نوع برنج نسبت به سایر ارقام برنج موجود در بازار بسیار پایین تر بوده و به همین دلیل است که دارای طرفداران و مشتریان بسیار زیادی در بازار می باشد. افرادی که دارای توان مالی پایین تری هستند می توانند به راحتی این محصول را خریداری کنند.

سالیانه حجم انبوهی از این نوع برنج به کشور های همسایه و آسیایی صادر می ‌شود که صادرات این محصول تاثیر بسیار زیادی در ارزآوری و رونق چرخه اقتصادی داشته است. صادرکنندگان معتقدند که با صادرات این کالا توانسته به رشد اقتصاد کشور کمک بسیار خوبی نمایند.

برای اطلاع از قیمت برنج فجر اعلا ۱۰کیلویی شما می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین به وبسایت رسمی و معتبر ما مراجعه نمایید. پس از مقایسه محصولات از لحاظ کیفیت و قیمت کالایی را که مد نظر دارید خریداری کنید.

مرکز خرید برنج فجر ممتاز شمال

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.