مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

محل فروش برنج طارم هاشمی محلی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی ویژگی های انواع برنج هاشمیپخش برنج طارم محلی هاشمی کشت دوم
رنج طارم هاشمی محلی معطر

در محل فروش برنج طارم هاشمی در شهر های شمالی، می توان این نوع برنج اصیل و خالص را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب خریداری کرد. برنج طارم هاشمی محلی از بهترین و با کیفیت ترین نمونه های موجود در بازار برنج است . در استان های شمالی کشت می شود و کاملا ارگانیک است. کود شیمیایی در تولید آن استفاده نشده است. این نوع برنج دانه بلند، بسیار خوش عطر و طعم و خوش پخت است و به خوبی ری می کشد. از این رو مناسب مجالس و مهمانی است.

محل فروش برنج طارم هاشمی محلی معطر

معرفی ویژگی های انواع برنج هاشمی

برنج هاشمی از برترین برنج های خوش پخت و خوش عطر و طعم کشور است. غالبا در استان گیلان کشت می شود و به فراوانی در بازارهای سراسر کشور یافت می شود. ولی قیمت آن نسبت به انواع دیگر این محصول گران تر است. با این حال طعم و بوی بی نظیر این برنج ارزش گران بودن را دارد‌.

برنج هاشمی در  یک دسته بندی کلی به دو نوع سرد و گرم تقسیم می شود که هر دو نوع آن در یک زمان کاشته می شوند. اما گونه ی سرد آن حدود یک الی دو هفته بعد از گونه ی گرم می رسد و برداشت می شود.

گونه سرد ساقه های باریک تری نسبت به گونه ی گرم دارد. همین امر باعث می شود کرم و آفت نتواند به ساقه نفوذ کند‌. برای همین کمتر سم پاشی می شود. برداشت دیر تر  آن هم باعث می شود از نور آفتاب بیشتر بهره ببرد و پخت و عطر و طعم بهتری بگیرد .

رنگ هر دو گونه ی این برنج سفید مایل به کرمی می باشد، به خوبی ری می کشد. بعد از پخت بسیار نرم است و ماندگاری بالایی دارد.

معرفی ویژگی های انواع برنج هاشمی

پخش برنج طارم محلی هاشمی کشت دوم

در بعضی از مناطق شمالی که منابع آب به اندازه کافی وجود دارد بعد از برداشت برنج در مرداد ماه مجددا این محصول را می کارند که به آن برنج کشت دوم می گویند .

برنج طارم هاشمی کشت دوم از نظر کیفیت رقیب ندارد ، چون زمینی که در آن برنج کاشته شده  به خاطر کشت اول آمادگی لازم را دارد و آفتاب در مرداد و شهریور به صورت مستقیم به محصول می تابد و برنج بسیار مرغوبی حاصل می شود .

همینطور برنج هاشمی به دلیل ساقه ی باریکی که دارد امکان تکثیر کرم و آفت در آن وجود ندارد. به کود شیمیایی کمتری نیاز دارد و طبیعی تر است‌. برنج طارم کشت دوم خوش عطر ترین و خوشمزه ترین و خوش پخت ترین برنج ایرانی در بازار جهانی است .

پخش برنج هاشمی طارم محلی کشت دوم در نمایندگی های مجاز و معتبر در شهر های شمالی انجام می شود. نمونه ی اصل و خالص آن را با قیمت مناسب به فروش می رسانند . این نمایندگی ها فروش حضوری و غیر حضوری اینترنتی و ارسال به سراسر کشور دارند .

پخش برنج طارم محلی هاشمی کشت دوم

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *