مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

خرید برنج طارم معطر فریدونکنار

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع برنج ایرانیمعرفی انواع برنج ایرانیبازار فروش برنج طارم معطر ۱۰ کیلویی
برنج طارم معطر فریدونکنار

خرید برنج طارم معطر فریدونکنار با قیمت های مناسب در وب سایت ما امکان پذیر می باشد. برنج طارم معطر، یکی از بهترین برنج هایی است که پوست آن ها در کارگاه های شالی کوبی کنده شده است.
از این رو هنگامی که پخته می شوند. علاوه بر عطر خوشی که از خود پراکنده می کنند. دچار هیچ گونه شکستگی نمی شوند. فریدونکنار، یکی از شهرستان هایی است که در آن جا شالیزار های پر از برنج طارم وجود دارد.

خرید برنج طارم معطر فریدونکنار

معرفی انواع برنج ایرانی

استان های شمالی ایران در زمینه تولید انواع برنج فعالیت مستمری دارند. با توجه به آب و هوایی که در این مناطق وجود دارد. انواع برنج کشت شده و سپس در کارگاه ها و کارخانه های مختلف تولید و وارد بازار مصرف می شود.
می خواهیم به معرفی انواع برنج ایرانی بپردازیم. از بسته بندی های مختلف انواع برنج ایرانی می ‌توان برنج دانه بلند، برنج دانه متوسط و برنج دانه کوتاه را نام برد.

  1. برنج دانه بلند برنجی است که طول آن حداقل ۳ تا ۴ برابر عرض آن است.
  2. برنج دانه متوسط طول متناسبی دارد.
  3. برنج دانه کوتاه نیز در هنگام بافت چسبندگی ایجاد می‌ کند و کوتاه است. برنج طارم، برنج صدری، برنج گرد، برنج پر محصول.
  4. برنج طارم خود دارای زیر شاخه های مربوط به خودش می باشد. این برنج در استان زنجان در شهر طارم کشت شده است. به همین خاطر به آن برنج طارم گفته می ‌شود.
  5. برنج صدری در شهرستان هایی مانند لاهیجان و آستانه اشرفیه کشت می ‌شود. این برنج ها بسیار طعم عالی دارند. عطر آن ها متوسط است. هر کدام از برنج های دیگر خودشان مدل های مختلفی نیز دارند.

معرفی انواع برنج ایرانی

بازار فروش برنج طارم معطر ۱۰ کیلویی

برنج طارم یکی از برنج هایی می باشد که دارای عطر عالی می باشد. بعد از اینکه کشت این برنج ها ها به پایان رسید در کارگاه‌ هایی که مخصوص شالیکوبی می ‌باشند پوست این برنج ها کنده می ‌شود.

هنگامی که برنج پخته می‌ شود یکنواخت است و دچار شکستگی نمی شود. برنج طارم معطر ۱۰ کیلویی عطر بسیار فوق العاده ای دارد و افراد زیادی به خاطر این عطر فوق العاده این برنج را خریداری می ‌کنند. این برنج ها در استان ‌های شمالی بیشتر کشت می ‌شند.

برنج طارم معطر فریدونکنار یکی از بهترین برنج هایی است که در ایران وجود دارد. بازار فروش برنج طارم معطر ۱۰ کیلویی به علت عطر و طعم رایحه دل‌ انگیزی که این برنج بعد از پخته شدن دارد بسیار داغ است.

فروش بالای یک برنج به این خاطر اتفاق می ‌افتد که هم خوشبخت است و هم عطر و طعم خوبی دارد. برنج طارم معطر ۱۰ کیلویی تمام این ویژگی ها را با هم دارد از این رو از فروش این برنج‌ ها نیز بسیار زیاد است.

بازار فروش برنج طارم معطر 10 کیلویی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.