مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت روز برنج طارم دودی گیلان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه برنج طارم با دم سیاهمرکز فروش برنج طارم هاشمی عطری گیلان
برنج طارم دودی گیلان

قیمت روز برنج طارم دودی گیلان با توجه به کیفیت و میزانی که خریداری می شود، متفاوت است، هرچه برنج طارم گیلان را در کیسه های بزرگتر و اندازه های بیشتر خریداری کنیم، به طبع از لحاظ قیمت نیز گرانتر تمام می شود. اما در صورت خرید برنج طارم گیلان به صورت مستقیم از تولیدکننده می توان مبلغ کمتری بابت خرید کالا پرداخت کرد.

قیمت روز برنج طارم دودی گیلان

مقایسه برنج طارم با دم سیاه

برنج های شمال در انواع و اندازه های مختلفی در بازارهای خرید وجود دارند. که در ادامه به چند مورد از انواع آنها اشاره می کنیم:

  • برنج طارم
  • برنج هاشمی
  • برنج طارم عطری
  • برنج طارم سنگسری
  • برنج دم سیاه

همانطور که قبلا ذکر شد، برنج های ایرانی مخصوصا برنج های خطه شمال جز با کیفیت ترین برنج های جهان هستند. معمولا تمامی برنج های شمالی جز دسته برنج های مرغوب قرار می گیرند. شما می توانید برنج های دانه درشت و مناسب مهمانیها و مجالس را به طور مستقیم از شهرهای شمالی خریداری کنید.
برنج طارم دودی و برنج دم سیاه جز برنج های مرغوب استان های شمالی هستند. شما می توانید این دو برنج را به دلیل شباهت های زیادی که دارند. (دانه درشت، خوشمزه، خوش عطر و خوش بو) برای مجالس خود خریداری کنید. البته این برنج ها به دلیل کیفیت اعلایشان در گروه برنج های گران قیمت ایرانی قرار دارند.

مقایسه برنج طارم با دم سیاه

مرکز فروش برنج طارم هاشمی عطری گیلان

مراکز فروش بسیاری در شهرهای شمالی ایران همچون گیلان و مازندران نسبت به فروش برنج های شمالی اقدام می کنند. علاوه بر آنها مراکز فروش بسیاری مخصوصا در شهرهای بزرگ همچون تهران، کرج، مشهد، شیراز، بندر عباس و غیره به فروش برنج های شمالی می پردازند.
این مراکز با توجه به تقاضای خریداران داخلی نسبت به خرید برنج های شمالی به فروش انواع مختلف. برنج همچون برنج هاشمی گیلان یا فروش برنج طارم دودی گیلان یا دم سیاه می پردازند. خریدار متناسب با نیاز و سلیقه خود برنج مورد نیازش را از محل زندگی خود تهیه کند.

بسیاری از مراکز فروش در خارج از کشورمان ایران در کشورهایی همانند ترکیه، عراق، پاکستان و غیره به فروش و توزیع برنج ایرانی مشغول هستند. آنها با خرید برنج های ایرانی به طور  مستقیم از داخل کشور با قیمت مناسب و گاها ارزان آنها را در خارج به فروش می رسانند.
برنجهای ایرانی به دلیل کیفیت خوبی که دارند. همواره رضایت مشتریان داخلی و خارجی را به خود جلب کرده اند. که همین مسئله باعث شده است خریداران بسیاری همیشه علاقه مند به خریداری کردن کالای ایرانی همچون برنج ایرانی باشند. شما به عنوان یک تاجر ایرانی به راحتی می توانید به صادرات برنج ایرانی بپردازید.

مرکز فروش برنج طارم هاشمی عطری گیلان

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *