مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از برنج سرلاشه چیست؟مرکز خرید برنج سرلاشه طارم
قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی از قیمت برنج دانه طارم هاشمی کم تر می باشد. اما از نظر کیفیت این دو مدل محصول تفاوت چندانی ندارد. بنابراین می توانید این محصولات را با قیمت کمتری تهیه نمایید. برنج سرلاشه از انواع برنج ایرانی می باشد که زمانی که تولید انبوه برنج طارم داشته باشید؛ تولید برنج سرلاشه طارم هاشمی به صورت انبوه را نیز خواهید داشت.

 

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی

منظور از برنج سرلاشه چیست؟

برنج ها به طور کلی به سه دسته برنج سرلاشه، دانه و نیم دانه تقسیم بندی می شوند. این سه نوع برنج تنها از نظر اندازه با یکدیگر تفاوت دارند. توجه داشته باشید که قیمت این سه نوع برنج نیز با یکدیگر تفاوت دارد. عطر و طعم آن ها چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد. اما برخی معتقدند برنج سرلاشه از نظر عطر وضعیت بهتری دارد.

زمان کشت برنج ممکن است مشکلات معضلات بسیاری موجب شکستن برنج شود. این برنج های شکسته به دو دسته سرلاشه و نیم دانه تقسیم می شوند. برنج هایی که با الک از برنج هایی که دانه کامل دارند جدا شده و به کارخانه برای بسته بندی می روند.

توجه داشته باشید که به منظور جداسازی برنج های نیم دانه و سرلاشه نیز از الک کردن استفاده می شود. پس زمانی که برنج طارم هاشمی تولید می کنید؛ برنج نیم دانه طارم هاشمی و برنج سرلاشه طارم نیز تولید کرده اید. یکی از مواردی که موجب شده است بسیاری از کشاورز ها و شالی کاران به کاشت این نوع برنج روی آورند همین مورد می باشد.

 

منظور از برنج سرلاشه چیست؟

مرکز خرید برنج سرلاشه طارم

همانطور که اشاره شد قیمت خرید این محصول از قیمت برنج دانه کامل بسیار کم تر است. شما می توانید این نوع برنج را با کم ترین قیمت از مراکز خرید مجاز برنج سرلاشه طارم خریداری نمایید. کافی است که با مشاوران و متخصصین این حوزه مشورت کرده و بهترین مرکز خرید را انتخاب نمایید.

به طور کلی برنج سرلاشه به معنی برنج هایی است که اندازه آن یک سوم برنج دانه کامل عادی می باشد. به عملیاتی که این برنج ها را از یکدیگر جداسازی می کند؛ الک کردن گفته می شود. به طور مفصل در بخش های قبلی این مقاله بیان کردیم.

نام دیگر این حرکت بوجار کردن است. این حرکت روی قیمت برنج سرلاشه طارم تاثیر گذار است. چرا که موجب می شود سنگ ها و خاشاک از این محصول جداسازی شود. از این روست که بسیاری از برنج هایی که امروز در بازار دیده می شوند نیازی به پاک کردن ندارند.

 

مرکز خرید برنج سرلاشه طارم

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *