مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

تولید انواع برنج دودی هاشمی گیلان

آنچه در این مقاله می خوانید...

برنج دودی چگونه تولید می شود؟عمده فروشی بهترین برنج دودی هاشمی گیلان
برنج دودی هاشمی

برنج دودی هاشمی گیلان، انواع  مختلفی دارد از جمله طارم  و صدری دودی و  همچنین  دم سیاه دودی

تولید انواع برنج  دودی  گیلان  با قیمت اصلی بدون حضور واسطه و کاملا مستقیم برای عرضه به بازار های سر تا سر ایران با کیفیت بسیار خوب انجام می شود.

شهر زیبا و سر سبز گیلان تولید کننده  برتر برنج دودی هاشمی می باشد.

به روش خانگی یا می توان گفت سنتی با استفاده از چوب درختان در جهت دودی کردن برنج  و شستن برنج  چندین بار با استفاده از آب گرم  باید مواد سمی را از برنج خارج کنیم .

تولید انواع برنج دودی هاشمی گیلان

برنج دودی چگونه تولید می شود؟

در قدیم الایام در جهت حفظ و نگهداری از برنج آن را دودی می کردند. این کار باعث  عدم رشد میکروب و نفوذ آن به داخل برنج  می شد.اتاقک هایی ساخته می شد کوچک که در آن چوب درختان را آتش می زدند. البته صرفا در جهت تولید دود نه ایجاد آتش  و بدین وسیله برنج را دود ی می کردند.

نکته قابل ذکر اینکه از لحاظ ارزش مواد غذایی برنج دودی گیلان با  برنج سفید  هیچ گونه تفاوتی ندارد.

بانوان محترمی که برنج دودی مصرف می کنند باید این برنج را حتما آبکشی کنند تا اگر بر حسب احتمال مواد سمی داخل برنج باشد بدین وسیله با آبکش کردن از برنج تخلیه شود و سلامت شما به خطر نیوفتد.

برنج دودی را می توان با برنج سفید مخلوط کرد و قطعا پخت بسیار خوبی به عمل خواهد آمد.

برنج دودی چگونه تولید می شود؟

عمده فروشی بهترین برنج دودی هاشمی گیلان

 فروشگا ه ها در سطح کشور برنج دودی اصل را با قیمت بسیار مناسب در معرض فروش می گزارند.از لحاظ طعم و عطر و بو بسیار با کیفیت و خوش پخت است. 

اگر شما قصد خرید برنج دودی اصل گیلان را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم  با یک تماس تلفنی ارتباط  خود را با ما برقرار نمایید.

ما ضمن معرفی انواع برنج  اطلاعات کافی و وافی در این خصوص به شما خواهیم داد. عمده فروشی برنج گیلان جزو مراکز پرسود و فعال بشمار می آید.  این مرکز در جهت رضایت مشتریان نهایت سعی و تلاش خود را به کار می بندد.

قیمت بهترین برنج دودی اصل گیلان بسیار مناسب و در خور توجه است.  متقاضیان زیادی برای این برنج به ما مراجعه می کنند و برنج دودی گیلان  را سفارش می دهند. 

ما به شما پیشنهاد می کنیم برای امر خرید با قسمت فروش ما ارتباط برقرار کنید و از خرید  برنج  دودی اصل گیلان و  پخت آن نهایت لذت را ببرید. 

عمده فروشی بهترین برنج دودی اصل گیلان

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.