مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت برنج دم سیاه فوق‌اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

برنج دم سیاه اعلا چه ویژگی دارد؟قیمت برنج دم‌سیاه آستانه کیلویی
برنج دم سیاه فوق اعلا

برنج دم سیاه فوق‌اعلا با توجه به کیفیت بالای آن در مراکز فروش کاملاً مناسب می باشد. برنج دم سیاه اعلا جز برنج های مرغوب ایرانی است. طرفداران بسیار زیادی در بین اکثر مردم جامعه دارد. در صورتی که می خواهید این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کنید. در فصل برداشت به صورت مستقیم از تولید کننده این محصول را تهیه نمایید تا با حذف واسطه ها قیمت آن کاملاً به صرفه باشد.

قیمت برنج دم سیاه فوق اعلا

برنج دم سیاه اعلا چه ویژگی دارد؟

برنج جزء غذای اصلی خانواده‌های ایرانی محسوب می‌شود. به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی در کشور ما در گونه های بسیار مرغوب و اعلا تولید می شود. برنج دم سیاه اعلا یکی از گونه های مرغوب و پرطرفدار است که در شالیزارهای شمال کشت می شود.

برنج دم سیاه به دلیل عطر و طعم بی نظیری که دارد مناسب ترین نمونه برای پخت در مهمانی ها و مجالس است. پس از پخت از لحاظ شکل ظاهری دانه نیز بسیار با کیفیت و خوش خوراک است. حال با توجه به تعداد گونه های برنج در بازار بهتر است تا با مشخصات و ویژگی های این برنج به صورت کامل آشنا شده تا بتوانید از گونه‌ های دیگر برنج آن را به طور کامل تشخیص دهید.

در اینجا به برخی از ویژگی های برنج دم سیاه می پردازیم. از جمله:

  • رنگدانه برنج دم سیاه کرم رنگ متمایل به سفید است.
  • دانه برنج به صورت گچی و تقریباً سفت می باشد.
  • دانه برنج کاملاً قلمی و کشیده است.
  • از لحاظ عرض لاغر و بلند می باشد.
  • پس از پخت ری زیادی دارد.
  • در هنگام پخت دارای عطر بی نظیر و دلپذیر می باشد.
  • هضم این برنج بسیار سبک است.

کیفیت برنج دم سیاه به گونه‌ای بالا است که از لحظه جوشیدن برنج خام عطر و طعم آن را به خوبی می توان احساس کرد. البته دلیل نام گذاری برنج دم سیاه به دلیل ریشک متصل به دم شلتوک آن است که به رنگ سیاه می باشد.

برنج دم سیاه اعلا چه ویژگی دارد؟

قیمت برنج دم‌سیاه آستانه کیلویی

برنج دم سیاه فوق‌اعلا در مناطق مختلفی از شمال کشور برداشت می ‌شود که در بین این تنوع برنج دم سیاه آستانه از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بعد از پخت دارای عطر و طعم فوق العاده ای است.

در این مرکز فروش برنج دم سیاه کیلویی با مناسب ترین قیمت ممکن عرضه می شود. زیرا این مرکز محصول مورد نظر خود را به صورت کلی و مستقیم از مراکز تولیدی تهیه می کنند.  به دلیل قیمت دست اول امکان عرضه آن با همین رویه نیز وجود دارد.

قیمت برنج دم سیاه آستانه کیلویی متناسب با نوع عرضه و حجم خرید می تواند در فروشگاه های مختلف تغییر پیدا کند اما در این مرکز کاملاً مناسب ارائه می شود.

قیمت برنج دم سیاه آستانه کیلویی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *