مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت برنج دم سیاه درجه‌یک ۵ کیلوگرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج دم‌سیاه درجه یک چیست؟مرکز توزیع برنج دم سیاه آستانه
برنج دم سیاه درجه‌یک ۵ کیلوگرمی

قیمت برنج دم سیاه درجه‌یک ۵ کیلوگرمی در درجه ی اول به کیفیت و مرغوبیت آن از نظر طعم و مزه، عطر و رنگ بستگی دارد.
البته قیمت نهایی این محصول پس از کامل شدن مراحل تولید و بسته بندی آن در کارخانه ها و شرکت های تولیدی. با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف توسط سازمان ها و اتحادیه های مربوطه مشخص و تعیین می شود.

قیمت برنج دم سیاه درجه یک 5 کیلوگرمی

مشخصات برنج دم‌سیاه درجه یک چیست؟

از مرغوب ترین و خوش طعم ترین برنج های کشت شده در اغلب مناطق کشور ایران به ویژه مناطق شمالی در شهر گیلان. می توان به برنج دم سیاه درجه‌یک اشاره کرد. این نوع برنج از مرغوب ترین و درجه یک ترین محصولات تولید شده در کشور ما می باشد. به دلایل فراوان به صورت گسترده در بازارهای داخلی. حتی خارجی عرضه می شود. مورد پسند و استقبال فراوان خریداران نیز قرار گرفته است.

از آنجایی که رنگ برنج دم سیاه شبیه به رنگ ریشک است. البته وجود دم شلتوک سیاه رنگ در انتهای آن، به برنج دم سیاه معروف است. به همین دلایل به این اسم معروف شده است. عمده ترین مراحل کشت و تولید این محصول در استان گیلان انجام می شود. در این شهر تمام شرایط آب و هوایی، خاک مناسب و حاصلخیز. همچنین کشتزار های فراوان برای رشد و پرورش این محصول وجود دارد.

عطر و رایحه ی قوی و خوب، طعم و مزه مناسب و مطلوب، خوش پخت بودن. نرم شدن پس از پخت و امکان گرم کردن و استفاده مجدد به دفعات مکرر پس از پخت، رنگ سفید شبیه به کرم و استخوانی. متفاوت بودن طول آن قبل و بعد از پخت که نوع خام آن حدودا ۵٫۷ میل. دانه پخته شده آن طول ۱۲٫۱۵ میل دارد. ظاهر مناسب و قد کشیدن پس از پخت، مناسب برای انواع مهانی ها و غیره. از جمله مشخصات اصلی و مهم برنج دم سیاه می باشد.

مشخصات برنج دم سیاه درجه یک چیست؟

مرکز توزیع برنج دم سیاه آستانه

جای بسی خوشحالی است که در کشور ایران معروف ترین مراکز در زمینه ی توزیع برنج دم سیاه آستانه به صورت گسترده و فراگیر به فعالیت مشغول هستند. در این مراکز نمونه های مختلفی از برنج های دم سیاه مرغوب در بسته بندی های کاملا بهداشتی و محکم و مقاوم در جابجایی با وزن و اندازه های مختلف، به انواع بازارهای خرید و فروش این محصول، در اسرع وقت توزیع و پخش می شود.

این مراکز اغلب از روش عمده برای فروش توزیع محصولات خود استفاده می کنند. در روش عمده، به علت پخش تعداد زیادی از این محصول، قیمت ها تا حد زیادی کاهش می یابد.

مرکز توزیع برنج دم سیاه آستانه

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *