مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروش ویژه برنج درجه یک مجلسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع برنج درجه‌یک مجلسی کدامند؟نحوه خرید برنج درجه‌یک
برنج درجه یک مجلسی

فروش ویژه برنج درجه یک مجلسی در این سایت انجام می پذیرد منظور از فروش ویژه یعنی محصول با تخفیف ویژه و با مزایای ویژه به مشتری ارائه می شود. برنج های ایرانی متنوع می باشند و با توجه به این که در چه منطقه ای کاشت و برداشت شده اند.

فروش ویژه برنج درجه یک مجلسی

انواع برنج درجه‌یک مجلسی کدامند؟

  • برنج طارم شمالی که در مدل های مختلفی تولید می شود. این محصول در گیلان و مازندران تولید می شود. به خاطر مزه ی عالی و عطر خوش بویی که دارد مورد توجه است. یکی از مزیت های این محصول قد کشیده ی آن است که این برای مصرف کننده باصرفه است. از نمونه های آن برنج طارم دیلمانی و همچنین برنج سنگ نامید. این محصول باکیفیت و مرغوب است. برای انواع مجالس مناسب است اما قیمت برنج درجه یک مجلسی نسبت به نمونه های دیگر گران تر می باشد.
  • برنج هاشمی که یکی از پرطرفدارترین محصولات است. این برنج درجه یک مجلسی و کیفیت و مرغوبیت عالی دارد. تنها تفاوت آن با نمونه های دیگر قیمت پایین و مقرون به صرفه اش می باشد. این محصول مانند تمامی برنج های شمال قدی کشیده دارد. مقرون به صرفه است و بوی عالی و طعم خوبی دارد. مدل های مختلف این محصول برنج هاشمی نیم دانه و برنج شکسته می باشد.
  • نمونه های صدری که بوی و عطر خوبی دارد. همچنین قیمت آن باصرفه است و چربی آن به خوبی مشخص است. ممکن است نمونه هایی از این محصول کیفیت پایینی داشته باشد. اما به نسبت این محصول قیمت آن هم پایین می آید.

در کل تمام برنج های تولید در ایران به خاطر مزیت های فراوانی که دارد در تمام مجالس از برنج درجه یک مجلسی استفاده می شود. این محصولات در بسته بندی های ده کیلویی و یا پنج کیلویی در بازار موجود می باشند.

انواع برنج درجه یک مجلسی کدامند؟

نحوه خرید برنج درجه‌یک

نحوه خرید برنج درجه یک مجلسی به صورت اینترنتی و یا حضوری می باشد. خریداران حضوری خانوارها می باشند که به صورت تکی خرید می کنند و یا فروشگاه های زنجیره ای که به صورت کلی خرید می کنند. فروشندگان برای خریداران مزایای ویژه ای در نظر می گیرند از جمله ارسال رایگان، تضمین کالا بعد از فروش و گارانتی های چند ماهه که همگی در جهت جذب مشتری می باشد.

در این سایت انواع برنج درجه یک مجلسی با تخفیفات ویژه و با مشخصات کامل ارائه می شود. خریداران سفارش و مشخصات خود را در این سایت ثبت نمایند تا برای آن ها ارسال شود.

نحوه خرید برنج درجه یک مجلسی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.