مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروش برنج ایرانی شمال در تناژبالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهکار های قد کشیدن برنج ایرانی شمالخرید ارزان برنج‌ایرانی شمال
برنج ایرانی شمال در تناژ بالا

فروش برنج ایرانی شمال در تناژبالا امروزه به صورت اینترنتی بسیار رایج می باشد فروشنده حجم بالایی را به صورت یکجا به فروش می رساند.بسیاری از عمده فروشی های برنج ایرانی شمال، در زمینه فروش این محصول در تناژ های بالا و با بهترین کیفیت ممکن فعالیت گسترده ای دارند. از آن جایی که فروش این محصولات به صورت عمده بسیار بیشتر از فروش خرده است، بازار فروش پررونقی داشته است.

 

فروش برنج ایرانی شمال در تناژ بالا

راهکار های قد کشیدن برنج ایرانی شمال

بسیاری از بانوان به دنبال راه کار هایی هستند تا برنج قد خوبی بکشد. به خصوص هنگامی که مهمانی مهمی دارند. لازم به ذکر است که برنج خارجی به دلیل ساختار پلاستیکی بدون این حرفا قد می کشد. ولی بحث مورد نظر ما، برنج ایرانی شمالی است که طبخ آن به مهارت خاصی نیاز دارد. اکنون نکاتی را ذکر می کنیم که مطمئنا تاثیر زیادی در قد کشیدن برنج دارند.

  1. اول از همه برنج را برای چند ساعت با آب و نمک خیس کنید. زیرا برنج در اثر خیس شدن بافت آن نرم تر می شود. هنگام پخت قد خوبی می کشد.
  2. دوم این که حتما برای پخت برنج ایرانی، قابلمه ای را انتخاب کنید. که فضای کافی برای قد کشیدن برنج را داشته باشد. زیرا برنج در قابلمه کوچک نه تنها قد نمی کشد بلکه شفته می گردد.
  3. هنگام جوشیدن ۲ قاشق روغن مایع به آن بیافزایید. علاوه بر آن قبل از آبکش کردن، مقداری آب سرد درون قابلمه برنج در حال جوش بریزید. زیرا این کار سبب وارد کردن شوک به دانه های برنج می شود و برنج قد می کشد.
  4. و در مرحله آخر گفته می شود که در حین آبکش کردن، اندکی آب ولرم روی برنج ریخته شود. این کار دانه ها را قد بلند و مجلسی تر می کند.

راهکار های قد کشیدن برنج ایرانی شمال

خرید ارزان برنج‌ایرانی شمال

بسیاری از تولید کنندگان برنج ایرانی، جهت ایجاد شرایط خرید آسان و ارزان برای مشتریان خود، انواع محصولات را در بسته بندی هایی با حجم های مختلف توسط نمایندگی های خود در سرتاسر کشور پخش می کنند.

با توجه به افزایش گرانی های اخیر قیمت برنج بسیار بالا رفته است. از این رو بسیاری از افراد به دنبال خریدی ارزان و کم هزینه هستند. تولیدکنندگان شمالی برای ایجاد چنین شرایطی دست به اقدام خوبی زده اند. به این صورت که سایت های اینترنتی معتبری را راه اندازی نموده اند تا مشتریان بتوانند بدون حضور واسطه ها و هزینه فروش متعلق به آنان برنج مورد نیاز خود را با قیمت فوق العاده ای تهیه کنند.

خرید برنج ایرانی شمال در تناژبالا از این طریق علاوه بر کاهش هزینه های خرید، موجب اطمینان کامل از کیفیت و اصل بودن محصول می گردد.

خرید ارزان برنج ایرانی شمال

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *