مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

عرضه برنج‌هاشمی درجه‌۱ صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت هاشمی با دم سیاهخرید برنج هاشمی با کیفیت بدون واسطه
عرضه برنج‌هاشمی درجه‌۱ صادراتی

عرضه برنج‌هاشمی درجه‌۱ صادراتی، سعی دارد بهترین محصول را با کیفیت بالا به بازار ارائه نماید. این محصول از معروف ترین برنج ایرانی است.

این نوع برنج که خود به چند نوع تقسیم می شود. به دلیل مرغوبیت بالا و عطر و طعم دلپذیر، همچنین ظاهر مجلسی و قد بلند و دانه دانه بودن، از پرطرفدارترین انواع برنج است.

 

عرضه برنج هاشمی درجه 1 صادراتی

تفاوت هاشمی با دم سیاه

برنج هاشمی نسبت به دیگر انواع آن، از دانه و خوشه قدبلندتری برخوردار است. تعداد شلتوک های آن در هر خوشه بیشتر است. این برنج نسبت به سایر انواع برنج ها، در مساحت یکسان از زمین کشاورزی، محصول کمتری می دهد. این مسأله بر قیمت آن تاثیرگذار است. مهم ترین ویژگی ظاهری برنج هاشمی، قد بلندتر و ظاهر چاق تر آن نسبت به سایر انواع برنج است. عطر و طعم برنج هاشمی بسیار متبوع است. تازگی خود را حتی پس از ۲۴ ساعت حفظ می کند. برنج هاشمی درجه ۱ یکدست و بدون خرده برنج است، دانه های برنج بند ندارند و کاملا صاف هستند. خشک و سفت به نظر میرسند و هنگام بوییدن مشتی از دانه های آن، عطر خوشایند برنج استشمام می شود. برنج هاشمی صادراتی از بسته بندی با کیفیتی نیز جهت ارائه به مشتریان برخوردار است.

برنج دم سیاه از انواع برنج صدری محسوب می شود. به دلیل رگه نازک سیاه رنگی که روی شلتوک خود دارد با این نام خوانده می شود. رنگ برنج دانه سیاه نسبت به برنج هاشمی کمی کدرتر است. با با مالش دادن دانه های برنج دم سیاه در کف دست، اثرات چربی آن بر روی پوست دست قابل مشاهده است.

همچنین با بوییدن مقداری از این دو برنج، می توان به تفاوت میزان عطر آن ها پی برد. برنج دم سیاه هم به صورت خام و هم پس از پخت، از برنج هاشمی کمی قد کوتاه تر به نظر می رسد.

 

تفاوت برنج هاشمی با برنج دم سیاه

خرید برنج هاشمی با کیفیت بدون واسطه

از مهم ترین عوامل سود در معاملات، دسترسی به منابع دست اول و بدون واسطه و خرید با کمترین قیمت است. امروزه بسیاری از شرکت های تجاری به عنوان واسطه بین مشتریان و کشاورزان، سودی برای معاملات خود در نظر دارند. باعث می شوند قیمت تمام شده محصول برای مشتری با آنچه که کشاورز تعیین کرده است بسیار متفاوت باشد.

در چنین شرایطی، بهترین راه برای خرید برنج‌هاشمی درجه‌۱ صادراتی، پیدا کردن مراکز خرید مستقیم و عمده است. یا یافتن بنگاه های مورد اعتماد و شناخته شده است. که منصفانه و با کمترین سود این امر را ممکن می سازند. اما از آنجا که پیدا کردن چنین بنگاه های معاملاتی به راحتی امکان پذیر نیست و اکثر این واسطه ها سودهای هنگفتی برای این معاملات از ان خود می کنند. سایت هایی جهت ارتباط مستقیم مشتریان با کشاورزان ره اندازی شده است. این سایت ها هر گونه واسطه را حذف کرده و مستقیما محصولات کشاورز را به مشتری ارائه می کند. باسکول و بینج بار دو نمونه از این سایت ها هستند. به نظر می رسد چنین اقدامی باعث شده هم کشاورز و هم خریدار از معاملات خود راضی باشند و راحت تر از قبل بتوانند خرید و فروش کنند.

 

خرید برنج هاشمی درجه 1 بدون واسطه

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *