مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

شرکت پخش برنج‌هاشمی درجه۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیشگیری از سرطان با برنج سفید۵ خواص برنج ایرانی ارگانیکبررسی نمایندگی های فروش برنج‌هاشمی درجه۱
برنج‌هاشمی درجه۱

شرکت پخش برنج‌هاشمی درجه۱ آماده عرضه یکی از برنج های شناخته شده شمالی به سراسر نقاط کشور می باشد. دسترسی به این برنج از طریق این شرکت به صورت عمده و مستقیم امکان پذیر می باشد. به همین منظور می توانید برنج هاشمی درجه یک را خریداری کنید.

شرکت پخش برنج هاشمی درجه 1

پیشگیری از سرطان با برنج سفید

در این بخش می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چرا برنج سفید پیشگیری کننده سرطان شناخته شده است؟

برنج سفید به دلیل داشتن فیبر و آنتی اکسیدان های قوی در پیشگیری از سرطان های پستان، سرطان روده و سرطان خون خیلی مفید است. فیبر موجود در برنج به سموم و سلول های سرطانی می چسبد. مانع جذب آن از طریق جداره روده می شود. آنتی اکسیدان های قوی آن با رادیکال های آزاد به شدت مبارزه می کنند. از بروز سرطان ها و عفونت های بدنی جلوگیری می کنند.

رادیکال های آزاد محصول جانبی متابولیسم سلولی هستند. می توانند به سلول های سالم صدمه بزنند. آنها را تبدیل به سلول های سرطانی بکنند.

یک مطالعه تحقیقی ثابت کرده است که سبوس موجود در برنج دارای فنل های اصلی چون تریسین ،فرولیک اسید و کافئیک اسید است. در مهار و کنترل تکثیر سلول های سرطان سینه و روده خیلی موثر است.

علاوه بر این جوانۀ آن هم اثر بسزایی در از بین بردن سلول های سرطانی دارد. مطالعات نشان داده است که جوانه برنج هم یک حالت پیشگیرانه در تولید سلول های سرطانی دارد. برای جلوگیری از سرطان خون موثر است.

ماده دیگری به نام سلنیوم در برنج است که به همراه فیبر موجود در برنج برای درمان بیماران مبتلا به سرطان روده بزرگ مفید است. ثابت شده که سلنیوم از تکثیر سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند. سلنیوم هم نوعی آنتی اکسیدان است. به همراه ویتامین E نقش آنتی اکسیدانی خود را تکمیل می کند.

۵ خواص برنج ایرانی ارگانیک

علاوه بر مبارزه با سرطان برای درمان بیماریهای قلبی، تنگی نفس و تسکین درد و التهابات مفاصل و استخوان ها هم مفید است. تحقیقات ثابت کرده است، افرادی که حداقل هفته ای یک بار برنج قهوه ای مصرف می کنند. خطر ابتلاء به سرطان رودۀ بزرگ در آنها تا ۴۰% کاهش می یابد. محتوای فیبر موجود در برنج قهوه ای رشد سلول های سرطانی را متوقف می کند.

پیشگیری از سرطان با برنج سفید

بررسی نمایندگی های فروش برنج‌هاشمی درجه۱

نمایندگی های فعالی در حوزه عرضه برنج های ایرانی فعالیت می کنند. نیاز است برای خرید از بین آن ها نمایندگی معتبر را برگزینید. به دلیل آن که با انواع برنج هاشمی در درجه بندی های کیفیتی مختلف رو به رو هستیم. نیاز است حواستان به نماینده فروشی که انتخاب می کنیم باشد.

پس ابتدا نیاز است لیستی از نمایندگی های فعال در حوزه عرضه برنج‌هاشمی درجه۱ را شناسایی و اعتبار سنجی کرد تا خریدی مطمئن داشته باشید.

به همین منظور به عنوان یکی از نمایندگی های فروش فعال برنج هاشمی درجه یک آماده خدمت رسانی به شما خریداران هستیم، فقط کافی است از طریق همین سایت اقدام کنید.

بررسی نمایندگی های فروش برنج هاشمی درجه 1

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *