مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

پخش بهترین برنج طارم محلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصه های کیفی برنج طارممرکز خرید بهترین برنج طارم محلی
برنج طارم محلی اعلا

پخش بهترین برنج طارم محلی، برنج طارم اعلا یکی از قدیمی ترین محصولات کشاورزی است. این محصول در مناطق شمالی ایران کشت می شود. به علاوه دارای عطر و بوی بسیار خوبی است. در شرق و جنوب آسیا این نوع برنج بسیار کشت می شود.

 پخش بهترین برنج طارم محلی

مشخصه های کیفی برنج طارم

برنج طارم محلی و اصیل حتی در سلامتی و درمان بیماری هایی مانند آلزایمر، یبوست و کنترل فشار خون نیز تاثیر دارد. فروش بدون واسطه برنج طارم محلی باعث می‌شود که قیمت برنج طارم در نهایت مناسب باشد. در نهایت در دست مصرف‌کنندگان اصلی باشد. همچنین دست دلالان را از این محصول نفیس کوتاه می‌کند.

برنج طارم اعلا علاوه بر مصرف خوراکی مصرف دارویی نیز دارد. برنج طارم اعلا شامل ویتامین های گروه B است. این ماده موجب تقویت مو و جلوگیری از ریزش آن می‌شود.

کلسیم این برنج بسیار زیاد است. همچنین برای رشد استخوان ها کاربرد فراوان دارد. فسفر و روی موجود در این نوع برنج باعث می‌شود که فرد دچار آلزایمر نشود. برنج طارم اعلا هر چقدر ماندگارتر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار است.

این نوع برنج در هنگام پخت خوب د می کشد. به علاوه در دو حالت کته و آبکشی می‌توان از آن استفاده کرد . رنگ این نوع برنج سفید مایل به کرمی است و از نظر ظاهری دارای شکلی استخوانی است.

برنج اعلای تازه به دلیل داشتن رطوبت خوب قد نمی کشد. ولی اگر همین برنج کمی قدیمی باشد بسیار خوب قد میکشد.

قیمت برنج طارم به عوامل بسیاری همانند کهنه یا تازه بودن برنج یا خرده داشتن در برنج بستگی دارد. در کشور ما ایران سرانه مصرف برنج به طور کلی برای هر نفر ۴۰ کیلوگرم در سال است. پس برای خرید این محصول پر کاربرد و اساسی نیاز است تا با دقت و بررسی های دقیق برنج را خریداری کنیم. در نتیجه مناسب و به دور از مواد شیمیایی و مضر باشد .

برنج طارم اعلا از نظر کمی و کشت آن در یک هکتار زمین پایین است. ولی از لحاظ کیفیت برنج بسیار با کیفیت و مرغوبی است.

 مشخصه های کیفی برنج طارم

مرکز خرید بهترین برنج طارم محلی

به دلیل استفاده نکردن از مواد شیمیایی در برنج طارم اعلا، این برنج ها طبیعی تر و از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. این نوع برنج دارای ارزش غذایی بالا و سرشار از مواد معدنی بسیاری است.

برنج طارم پس از برداشت از شالیزارهای شمال ایران وارد کارخانه می‌شود. در نتیجه با کمک دستگاه برنج ها پاک و یکدست شود. تمام ناخالصی های آن گرفته شود. بعد از آماده شدن، وارد قسمت بسته بندی در کارخانه ها می شود. سپس در بسته های متفاوت برای فروش در بازارهای داخلی ایران قرار می گیرد. در نهایت برای صادرات آماده می شود تا دست مصرف کنندگان این محصول در خارج و داخل از ایران برسد.

 

 مرکز خرید بهترین برنج طارم محلی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *