مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

مرکز پخش برنج ایرانی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف برنج ایرانی مرغوبصادرات و پخش برنج ایرانی مرغوب
برنج ایرانی مرغوب

مرکز پخش برنج ایرانی مرغوب، برنج ایرانی مرغوب، یکی از محصولات کشاورزی مهم و با ارزش تولیدی در تعدادی از استان های کشور می باشد. این محصول به دلیل کشت ارگانیک این محصول طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. برنج ایرانی به دلیل کیفیت بالا از نظر خوش پخت بودن و قیمت بسیار مناسب آن نسبت به انواع برنج خارجی بازار فروش خوبی دارد.

 مرکز پخش برنج ایرانی مرغوب

موارد مصرف برنج ایرانی مرغوب

برنج طارم خوش پخت و خوش ری می باشد. عطر خوشایندی نیز دارد. از ویژگی های این برنج می توان گفت پس از پخت بسیار خوب قد می کشد و باریک می باشد. از این رو بسیار مناسب برای مصارف مهمانی ها و رستوران ها است.

این رقم از برنج سرشار از فیبر می باشد. همچنین می تواند در پیشگیری از بیماری های مزمن هم چون بیماری های گوارشی موثر باشد. کیفیت بالای این برنج به خاطر آب فراوان و خاک حاصلخیز استان های شمالی می باشد.

از دیگر ارقام مرغوب برنج ایرانی می توان به برنج عنبربو خوزستان اشاره کرد. این برنج توسط آب های شور و کاملا ارگانیک کشت و کار می شود.

برنج عنبربو از لحاظ ظاهری دانه های متوسط تا کوتاه دارد. در واقع دانه گرد می باشد. همچنین بیشتر برای مصارف خانگی به صورت کته پخت می گردد. این برنج بسیار خوش هضم بوده و روی معده ایجاد سنگینی نمی کند.

 موارد مصرف برنج ایرانی مرغوب

صادرات و پخش برنج ایرانی مرغوب

برنج یک محصول استراتژیک می باشد. کمبود این محصول باعث ایجاد سوء تغذیه می گردد. زیرا پس از نان پرمصرف ترین گروه غلات می باشد. از این رو کاشت این محصول بسیار مهم است. ایران یکی از بهترین شالیزار ها را برای کشت این محصول دارد.

مرکز پخش برنج ایرانی مرغوب این محصول اصل و با کیفیت را به سایر کشور ها نیز صادر می کند.

در دیرباز برنج ایرانی فقط در شالیزار های شمال کشور کاشت می شد. ولی امروزه تولید برنج علاوه بر آن در استان هایی از قبیل خوزستان، ایلام، خراسان جنوبی و تعدادی دیگر برنج با کیفیت و اعلای ایرانی را تولید می کنند و با نوع رقم شمالی آن در رقابت می باشند.

انواع مختلف از برنج ایرانی در بازار موجود می باشد. هر کدام از آنها با توجه به نوع رقم تولیدی عطر و طعم و مزه ی خاص خود را دارند. از مهم ترین آنها می توان به برنج طارم و برنج هاشمی شمال و همچنین برنج چمپا و برنج عنبربو خوزستان اشاره کرد. این محصولات بازار پسندی خوبی دارند.

برنج ایرانی، میزان خلوص بالایی دارد. همچنین با ارقام بی کیفیت خارجی مخلوط نمی گردد. محبوبیت برنج ایرانی به دلیل طعم خوشمزه و عطر بی نظیر آن می باشد. از این رو علاوه بر میزان تقاضای بالای این محصول در بازار های داخلی، به مقدار انبوه نیز به کشور های همجوار از قبیل امارت، عراق و غیره صادر می گردد.

 صادرات و پخش برنج ایرانی مرغوب

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *