مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید برنج طارم معطر اصل شمال

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی تفاوت برنج شمال با جنوب فروش مستقیم برنج طارم معطر شمال از کشاورز

خرید برنج معطر و اصل یکی از دغدغه های مصرف کنندگان برنج می باشد.

به همین منظور خرید برنج معطر شمال از مرکز خریدی که برنج را بعد از کشت و بیجار به طور مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان می رساند می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب محصول مورد نظر با قیمت مطلوب می باشد.

مرکز خرید برنج طارم معطر اصل شمال

بررسی تفاوت برنج شمال با جنوب

بررسی تفاوت برنج شمال با جنوب

برنج یکی از غذاهای همیشگی سفره های ایرانی است و برای بانوان کدبانو بسیار مهم می باشد که برنج اعلا با پخت خوبی را سر سفره هایشان قرار دهند، به همین دلیل معمولا هر خانواده ای طبق ذائقه خاص خود دنبال برنج خاصی می گردد و برنج شمالی از سری برنج های پر طرفدار سفره های ایرانی است ولی چند سالی است برنج های جنوبی نیز مورد توجه قرار گرفته است.

برنج های شمالی و جنوبی با توجه به ویژگی های زمین آن ها به شکل های متفاوتی کشت می شوند.

زمین های شمال پرآب بوده و شالیکاران برای تامین آب مصرفی برای کشت مشکلی ندارند، به خاطر همین به شیوه کشت نشانی (نوعی کشت که در آن ابتدا بذر برنج مورد نظر را در زمین هایی درقطعه های کوچک ریخته و بعد از اینکه بذر تا حدی رشد پیدا کرد و آماده نشا شد آن را در زمین های آماده نشا می کارند) به تولید برنج می پردازند.

در جنوب به خاطر این که زمین ها کم آب است به شیوه کشت مستقیم (نوعی کشت که در آن بذر را در زمین های کشت کاشته و با آب یاری مخصوص مناطق خشک و نیمه خشک بذر رشد می کند)، به تولید برنج اقدام می کنند.

برنج های شمالی در انواع برنج هاشمی، دم سیاه، دم سرخ، سالاری و دم زرد که در دسته برنج های صمدی می باشند و از استان گیلان برداشت می شوند. دسته دیگر برنج شمالی برنج طارم معطر که تولید زمین های حاصل خیز مازندران است، از برنج صدری کوتاه تر و چاق تر است و در انواع دیلمانی، امیری، محلی، اهلمی و محمدی می باشد.

ویژگی برنج های شمال این است که هر دو نوع برنج صدری و طارم را در کف دست هایتان ریخته و بمالید، چربی آن را حس خواهید کرد. رنگ این برنج ها سفید رو به کرم می باشد و جنس آن ها گچی می باشد. برنج های شمال کشور سفت بوده و دیر می شکند، پوک نمی باشند و رگه ندارند.

برنج های جنوبی دارای طبع گرم، باکیفیت و ارگانیک هستند، سبک می باشند و بعد مصرف معده را اذیت نمی کنند، دانه کوتاه بوده و مناسب برای کاهش فشار خون و چربی خون می باشند.

فروش مستقیم برنج طارم معطر شمال از کشاورز

فروش مستقیم برنج طارم معطر شمال از کشاورز

فروش برنج شمال به طور مستقیم یکی از دغدغه های کشاورزان شمالی می باشد.

خوشبختانه کشاورزان مازندرانی امروزه برنج اصل و معطر طارم را به طور مستقیم و بدن واسطه با قیمتی مناسب به دست مشتریان خود می رسانند.

خوبی این نوع فروش این است که فروشنده خود کشاورز است و در زمینه شناخت برنج اصل و انواع آن ماهر می باشد و می تواند راهنمای خوبی برای مشتریان باشد.

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09114283080

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *