مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت استثنایی برنج طارم شمالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه مثل حرفه ای ها برنج بخریم؟قیمت استثنایی برنج طارم
قیمت استثنایی برنج طارم شمالی

قیمت استثنایی برنج طارم شمالی تنها در این سایت پیدا می‌کنید. برنج طارم در مزرعه های زیبای شمال کشور عزیزمان ایران کشت و برداشت می‌شود. این برنج نوعی برنج محلی سنتی اصیل و کاملا ارگانیک است و نام هاي مختلفي دارد که به آن طارم هم گفته می‌شود.
برنج طارم شمالی به دست تولید کنندگان تولید شده و با قیمت بسیار عالی روانه بازار ها می‌شود برنج طارم طعم و بو و عطری بی نظیر دارد که فراموش نشدنیست.

 

 

 

قیمت استثنایی برنج طارم شمالی

چگونه مثل حرفه ای ها برنج بخریم؟

برنج یکی از غذاهای اصلی ما و غذای ثابت سفره ها و مهمانی های اکثر ما ایرانی ها است. اگر که طعم و بوی آن برایتان مهم است بهتر است برنج های ایرانی که در شمال کشورمان استان‌های گیلان گلستان مازندارن و غیره کشت می‌شود را انتخاب کنید
برنج های محلی کشورمان بسیار هم مفیداست.  هم عطر بو و مزه ای بی نظیر دارند. غیر ممکن است کسی آن را دوست نداشته باشد. اما اگر ظاهر برنج برای شما بسیار اهمیت دارد می‌توانید از برنج های هندی و برنج های دانه بلند ایرانی استفاده کنید.

این برنج ها نسبت به برنج های محلی ارزش کمتری دارند. برنج‌های های ایرانی طارم دارای بسیار طعم و عطری متفاوتی نسبت به برنج های دیگر دارند. این بو به راحتی قابل تشخیص است.
برای تشخیص دادن نیازی به زمان زیادی ندارد.
برای تشخیص دادن برنج محلی از بقیه ی برنج ها کافیست به یک فروشگاه مراجعه نمایید. سپس  مقداری از برنج ها را در دست بگیرد و اول آن را بو کنید. بعد به دانه هایش دقت کنید که نه خیلی تیره و نه خیلی روشن باشند. دقیق هم اندازه و بسیار بلند نباشند.
برنجی که در مزرعه های شمال کشورمان کشت و برداشت می‌شود.  برنجی خوش عطر بو است و رنگی متوسط دارد و دانه نه بسیار کشیده و نه خیلی کوتاه دارد.

 

 

چگونه مثل حرفه ای ها برنج بخریم؟

 

قیمت استثنایی برنج طارم

این برنج بدون واسطه و به صورت مستقیم وارد بازار می‌شود. برنج طارم به دست کشاورزان کشورمان تولید و روانه بازار و حتی صادر هم می‌شود. این برنج از کیف بالایی طعم و مزه ای بی نظیر برخوردار است.
مشتریان عزیز این برنج می‌توانند به دو روش خرید خود را انجام دهند. اول اینکه به صورت مجازی خرید کنند یعنی در فضای مجازی مقدار و اندازه برنجتان را سفارش دهید و درب منزل تحویلش بگیرید و خریدی آسان را تجربه کنید.
دوم میتوانید به فروشگاهای معتبر مراجعه کنید و خریدتان را به صورت حضوری انجام دهید و تفاوت برنج اصیل ایرانی و برنج های دیگر را تجربه کنید و از طعم بو و عطرش لذت ببرید.

 

 

قیمت استثنایی برنج طارم

 

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *