مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروش ویژه برنج هاشمی شمالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

برنج هاشمی بهترین انتخاب برای مجالصخرید بهترین انواع برنج هاشمی شمالی
برنج هاشمی شمالی

فروش ویژه برنج هاشمی شمالی به علت کیفیت بالا، با استقبال زیادی از سوی مصرف کنندگان رو به رو شده است. برنج یکی از اصلی ترین رکن غذا ایرانی ها است. این برنج محبوبیت بالایی در میان اقوام ایرانی دارد.

مردم از آن به عنوان برنجی بسیار خوشپخت که طعم و بوی لذت بخشی یاد می‌کنند. برنج هاشمی شمال در میان برنج های دیگر طرفداران زیادی را نصیب خود کرده است.
زیرا این شرکت با توزیع برنج های درجه یک  توانسته رضایت و اعتماد مشتریان را بدست آورد.

فروش ویژه برنج هاشمی شمالی

برنج هاشمی بهترین انتخاب برای مجالص

برنج هاشمی شمال ویژگی هایی دارد که باعث شده است در اکثر مجالس از آن استفاده کنند. از خصوصیات ظاهری این برنج میتوان به بلند و قلمی بودن دانه ها اشاره کرد.
این برنج رنگ سفید متمایل به کرمی دارد. برنج هاشمی مرغوبیت و ماندگاری بالایی دارد. زیرا پس از ساعت ها بعد از پخت نرم می ماند.
و عطر و بوی لحظه پخت برنج را در خود حفظ میکند. این برنج کاملا یکدست است و با برنج های نامرغوب دیگر ترکیب نمیشود.

برنج هاشمی انواع گوناگونی دارد که در این مطلب نام و ویژگی های آن ها را بیان میکنیم:

  • برنج هاشمی استخوانی: این برنج نسبت به سایر برنج های هاشمی قیمت ارزان تری دارد و عطر و مزه آن بسیار مطلوب است به همین دلیل عموما در رستوران ها و یا غذا های نذری مورد استفاده قرار میگیرد.
  • برنج هاشمی عطری: این برنج در دو نوع گرم و سرد برداشت و توزیع میشود. برنج هاشمی نوع گرم و نوع سرد قیمت تقریبا یکسانی دارند ولی ظاهر آنها متفاوت است. در برداشت گرم برنج قدی کوتاه دارد و توپر است. در نوع سرد برنج نسبت به نوع گرم بلند تر و خوش پخت تر است.
  • برنج دودی : برنج دودی همانطور که از نامش مشخص است رنگی تیره نسبت به سایر انواع برنج هاشمی دارد و عطر آن نیز متفاوت است ولی مراحل کشت آن با برنج های دیگر مشابه است.
  • برنج هاشمی فریدونکار : این برنج در مناطق فریدونکار کشت میشود و از آنجا که کیفیت بسیار بالایی دارد قیمت آن نیز گرانتر است.

برنج هاشمی بهترین انتخاب برای مجالص

خرید بهترین انواع برنج هاشمی شمالی

 مراکزی معتبری که این محصول را به صورت مستقیم به فروش می رسانند. با مراجعه به آن می توانید این برنج را با تضمین تهیه کنید. اگر قصد خرید انواع برنج هاشمی درجه یک به صورت عمده یا کیلویی با کیفیتی فوق العاده و قیمتی استثنائی دارید میتوانید از طریق همین سایت برای خرید اقدام کنید‌.
همچنین با برقرای ارتباط با همکاران ما در واحد پشتیبانی میتوانید راهنمایی های لازم را جهت خرید بهتر و آسان تر دریافت کنید. فروش ویژه برنج هاشمی در این سایت انجام میگیرد.

 

 

خرید بهترین انواع برنج هاشمی شمالی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *