مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

مرکز فروش برنج شیرودی ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

راه های تشخیص برنج ایرانی از برنج خارجیراه های تشخیص برنج ایرانی از برنج خارجیصادرات برنج شیرودی ممتاز
برنج شیرودی ممتاز

مرکز فروش برنج شیرودی ممتاز در عرصه با مشتریابی و ارائه محصولی با کیفیت توانسته سود خوبی به دست آورد. برنج شیرودی بیشترین مصرف را در خانواده ایرانی دارد.
برای خرید برنج ایرانی باید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید از طریق این مجموعه اقدام کنید. برای آشنایی وکسب اطلاعات بیشتر در این خصوص همراه همیشگی ما باشید.

مرکز فروش برنج شیرودی ممتاز

راه های تشخیص برنج ایرانی از برنج خارجی

برنج ایرانی از برنج خارجی با توجه به یکدست بودن دانه ها برنج، رنگ برنج، سفت و نرم بودن برنج، رگه داشتن یا نداشتن برنج و… قابل تشخیص می باشد. بهترین راه تشخیص برنج ایرانی از خارجی پخت آن می باشد. برنج ایرانی در پخت راحت، عطر و طعم بی نظیری دارد.

برنج های خارجی عطر و طعم خوبی ندارند. از کیفیت پایینی برخوردار می باشند. برای تشخیص بهتر است مقداری از برنج را بروی کف دست ریخته. اگر بوی مطبوعی داشت برنج اصل و در غیر این صورت خارجی می باشد. هرچه برنج کامل تر باشد مرغوب تر است. اگر خرده یا نیم دانه باشد نامرغوب می باشد.

برنج مرغوب ایرانی یکدست بوده و عاری از پوکی و سیاهی نباشد. برای تشخیص خشک بودن برنج آن را در زیر دندان بگذارید و فشار دهید، برنج خوب و خشک شده نباید به راحتی بشکند و خرد شود.

برنج خارجی نیمه شفاف و بلوری است در حالی که برنج های ایرانی مرغوب سطحی کدر دارند. برنج های ایرانی رنگی سفید و شیری رنگ دارد. به نکات زیر در رابطه با تشخیص برنج ایرانی توجه کنید از جمله:

  • برنج ایرانی را خیس کنید و تگر بعد از گذشت ۴ تا ۵ روز کپک بزند نشانه تلقلبی بودن برنج می باشد.
  • مقداری از برنج را درون شیشه ریخته در مقابل نور خورشید قرار دهید اگر کپک زد تا مرغوب می باشد
  • اگر برنج را روی آتش بریزید برنج تامرغوب آتش می گیرد و برنج ایرانی برشته می شود.
  • برنج را در داخل مقدار آب بریزید اگر ته نشین شد برنج اصل بوده و در غیر این صورت تقلبی است

راه های تشخیص برنج ایرانی از برنج خارجی

صادرات برنج شیرودی ممتاز

صادرات برنج شیرودی اعلا به کشور هتی مختلف جهان انجام می گیرد و صادرات آن به ارز آوری کشور کمک کرده و باعث رونق اقتصادی کشور می باشد. این مجموعه توانایی عرضه انواع برنج شیرودی در تناژ بالا در سراسر کشور را دارا می باشد.

برنج شیرودی ممتاز یکی از پر فروش ترین برنج های ایرانی می باشد که در سفره غذایی بسیاری از ایرانیان یافته می شود. توجه داشته باشید که برنج شیرودی ممتاز، برنج خوش قد و خوش پختی است؛ و یکی از برنج هایی است که بیشترین سطح زیر کشت در استان های شمالی را از آن خود کرده است و به دلیل شکل و ساختار و پخت مناسبی که برنج شیرودی دارد، در بازار خرید و فروش برنج نیز طرفداران زیادی را پیدا کرده است و محبوبیت ویژه ای نزد ایرانیان دارد.

صادرات برنج شیرودی ممتاز

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *