مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

عرضه انواع برنج ایرانی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل موثر بر کیفیت برنج ایرانی اصلفروش مستقیم برنج ایرانی اصل
انواع برنج ایرانی اصل

عرضه انواع برنج ایرانی اصل برعهده نمایندگی‌های این محصول می‌باشد. این نمایندگی‌ها برنج با کیفیت و صد درصد طبیعی را به صورت عمده و کلی با قیمت مصوب عرضه و در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند.

در فصول برداشت برنج، نواحی شمالی کشور انواع برنج ایرانی اصل را به صورت انبوه بسته بندی کرده و جهت دسترسی همه افراد در بسیاری از فروشگاه های برنج ایرانی، عرضه می کنند.

عرضه انواع برنج ایرانی اصل

عوامل موثر بر کیفیت برنج ایرانی اصل

 

عوامل متعدد فیزیکی و شیمیایی روی کیفیت برنج ایرانی تاثیر گذار هستند مانند؛ نوع خاک، منطقه کشت برنج، نوع آب و هوا و…

همان طور که می دانید بهترین و باکیفیت ترین برنج در منطقه گیلان و گلستان کشت می شود. زیرا این مناطق دارای آب و هوای معتدل و زمین های حاصلخیز می باشند. علت آن واقع شدن در کنار دریاست. در نتیجه نوع آب و هوا و نوع خاک تاثیر مستقیمی روی کیفیت برنج ایرانی دارد. سبب بزرگی دانه و افزایش عطر و بوی برنج می گردد.

درجه حرارت مناسب تاثیر مثبتی روی کیفیت این محصول مخصوصا در زمان گلدهی می گذارد. کاهش درجه حرارت در ایجاد عطر برنج موثر است. البته عوامل محیطی نیز در طویل شدن دانه نقش زیادی دارند.

خاک نیز یکی دیگر از عوامل موثر در کیفیت برنج شمرده می شود.  عطر و ویژگی های کیفی برنج را تحت تاثیر قرار می دهد. شالیکاران در این زمینه بسیار ماهر و با تجربه هستند.

آن ها بر این باورند که اضافه کردن کود نیتروژن، سبب بهبود کیفیت برنج می گردد. هم چنین کود پتاسیم سبب افزایش میزان برداشت برنج می شود. از دیگر مزیت های افزودن کود، سفیدی، عطر و براق شدن دانه می باشد.

بسیاری از کشاورزان با افزودن کود پتاسیم به خاک محصولات بیشتری را برداشت می کنند. زیرا کود پتاسیم وزن دانه را افزایش می دهد و در نتیجه میزان برداشتی محصول دو برابر می شود. از طرفی میزان پوکی دانه ها را کاهش می دهد و یکی از عوامل موثر روی کیفیت و مرغوبیت برنج ایرانی تلقی می شود.

علاوه بر موارد بالا، انبار کردن برنج که سبب کهنه تر شدن برنج می شود بر کیفیت برنج می افزاید. شما در هنگام خرید سعی کنید برنج کهنه تر را خریداری نمائید. زیرا کیفیت و عطر و بوی بهتری دارد.

 

عوامل موثر بر کیفیت برنج ایرانی اصل

 

فروش مستقیم برنج ایرانی اصل

بسیاری از فروشگاه ها و مراکز فروش در اکثر شهر های ایران به نمایندگی از کشاورز، به صورت مستقیم انواع برنج را به فروش می رسانند. یکی از مزیت های فروش مستقیم، کاهش قیمت به طور چشمگیر می باشد. زیرا پای واسطه و دلالی در میان نیست هم چنین امکان دستکاری در ساختار برنج وجود ندارد.

فروش مستقیم برنج ایرانی شمشیری نیز در داخل بسیار زیاد است. زیرا به دلیل طعم و عطر بی نظیر، استقبال زیادی از آن شده است. برنج شمشیری نوعی برنج ایرانی صادراتی به شمار می رود که به دلیل تولید انبوه آن توسط شالیکاران، به کشورهای دیگر صادر می گردد.

 

 

فروش مستقیم برنج ایرانی اصل

 

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.