مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

صادرات برنج طارم ایرانی درجه۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه پخت این محصول خوش طعممراکز فروش برنج طارم ایرانی

صادرات برنج طارم ایرانی درجه۱، برنج طارم ایرانی، برنجي مرغوب و محبوب است كه در ايران طرفداران زيادي دارد. همچنین به خوبی شناخته شده است. برنج طارم به علت زيبايي و قد كشيدن و طعم و عطري عالي مورد پسند ما ايرانيان است. براي خريد و پخت برنج طارم ايراني، بهتر است كمي با طرز پهت اين محصول اشنا شويد.

 صادرات برنج طارم ایرانی درجه۱

نحوه پخت این محصول خوش طعم

گرچه طرز پخت برنج طارم درجه یک به ظاهر ساده می آید. اما اگر نکات مربوط به آن رعایت نشود یا برنج شفته می شود، و یا اینکه مغز آن خوب پخته نمی شود.

براي پخت برنج تازه بايد كمتر آن را در اب خيس دهيد. البته با چند بار پخت برنج، كم كم دستتان مي ايد كه بايد چه كار كنيد.پس دست به كار شويد.

از نكاتي که در شستن برنج باید بدانید این است که به تازگی و کهنگی آن دقت کنید. برنج هایی قدیمی بسیار خشک تر از برنج های برداشت امسال هستند. به همین دلیل بهتر است مدت زمان بیشتری در آب بمانند.

اما برنج های تازه هنوز مقداری رطوبت در خود دارند. از این رو بهتر است کمتر در آب بمانند. پخت برنج طارم به شیوه کته برای پخت برنج طارم به شیوه کته، به ازای هر پیمانه برنج یک پیمانه آب در نظر بگیرید و در نهایت به اندازه نصف پیمانه آب بیشتر اضافه کنید. یعنی اگر می خواهید دو پیمانه برنج بپزید، بهتر است دو پیمانه و نصف آب در نظر بگیرید.

از رایج ترین شیوه های پخت برنج کته است. کته به اشکال گوناگون طبخ می شود. آنچه که در این شیوه پخت باید به آن توجه کرد تنظیم آب برنج است. استفاده از پیمانه شیوه ای راحت است. برای پخت برنج طارم بهتر است یکی دو ساعت قبل از پخت آن را خیس دهیم. در ابتدا باید آن را با آب ولرم بشویید و اجازه دهید یکی دو ساعت در آب خیس بخورد.

بهتر است نمک برنج را نیز در همین مرحله اضافه کنید. برای میزان کردن نمک بهترین راه چشیدن مقدار کمی از آب آن است. دقت کنید اگر برنج را بعد از خیس دادن دوباره بشویید، باعث شکسته شدن دانه های آن می شوید.

 نحوه پخت این محصول خوش طعم

مراکز فروش برنج طارم ایرانی

مراكز فروش بسياري در سطح كشور وجود دارد. این مراکز برنج طارم ایرانی درجه۱ را مي فروشند. برنج طارم اعلا پس از جدا شدن خرده برنج ها، پاک شدن و خاک گیری، بسته بندی در گونی های متقال برای شپشک نزدن و پخت مناسب است.

میزان خرده برنج شکسته، اندازه دانه ها، کم و زیاد بودن ضایعات و کیفیت در طی مراحل تولید موجب اختلاف مرغوبیت برنج هاشمی می شود. فروش برنج طارم اعلا را به فروشگاه هاي معتبر بسپاريد. در نهایت از خريد عالي و اعتمادتان لذت ببريد.

 مراکز فروش برنج طارم ایرانی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *