مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

سفارش عمده برنج طارم یک کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوع طارم کدام است؟فروشنده اصلی برنج طارم یک کیلویی
برنج طارم یک کیلویی

سفارش عمده برنج طارم یک کیلویی هم کاری راحت است و شما می توانید این مدل از برنج را به صورت عمده و در این وزن در هر جای ایران تهیه کنید. برنج طارم از معروف ترین انواع برنج شمالی است که معمولا به گوش هر فردی خورده است. معمولا این مدل از برنج در استان های گیلان، مازندران و گلستان کشت می شود و از آن جا به سراسر کشور انتقال داده می شود.

 

سفارش عمده برنج طارم یک کیلویی

بهترین نوع طارم کدام است؟

اما برنج طارم انواع متنوعی دارد که در این قسمت به ارائه بهترین آن ها خواهیم پرداخت. این مدل از برنج بسیار خوش عطر و طعم است و کیفیت آن بعد از پخت، تا چندین ساعت حفظ می‌ شود.

اما برنج طارم نه تنها در داخل کشور، بلکه در بسیاری از نقاط جهان طرفدار دارد. در این زمینه بازرگانان بسیاری در حال ارائه خدمات اند.

از بهترین انواع برنج طارم، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

  1. برنج طارم دیلمانی

این نوع از برنج به خوبی قد می کشند و در سر سفره خود نمایی می کنند. شما می توانید با استفاده از این مدل از برنج طارم، میزبانی بی نظیر باشید. هنر آشپزی خود را به رخ مهمانان بکشید.
قد و قوارهٔ این برنج، حدود ۸ میلی‌ متر است که پس از پختن آن ها، طول هر یک به ۹ میلی‌ متر و خرده‌ای هم خواهد رسید. عطر این نمونه از برنج، بسیار بالا است و از کیفیت خوبی برخوردار است.

۲٫ برنج سنگ طارم

برنج سنگ طارم هم از کیفیت پخت بسیار بالایی برخوردار است. با پختن آن عطر بسیار زیادی به خود خواهد گرفت. این نوع از برنج طارم، در شمار بهترین‌ ها برای خرید برنج ایرانی است. اما از قد خوبی برخوردار است به طوری که قد آن پس از پخت از حدود ۸ میلی‌ متر به حدود ۱۳ میلی‌ متر خواهد رسید.

۳٫برنج طارم رشتی

برنج طارم رشتی که در استان گیلان رشد می کند، از عطر و طعم منحصر به فردی برخوردار است که حتی قبل از برداشتن در قابلمه، بوی آن به منزل همسایه خواهد رسید. این برنج قلمی است و دارای ترکیب قشنگی در دیس پلو است.

بهترین نوع طارم کدام است؟

 

فروشنده اصلی برنج طارم یک کیلویی

به دلیل استقبال بسیار بالا از این نمونه برنج، سفارش عمده برنج هم پذیرفته می شود. خریداران می توانند در هر نقطه از ایران بهترین نمونه از آن را به راحتی تهیه نمایند.

از طرفی شما می توانید با فروشنده اصلی برنج به صورت مستقیم در ارتباط باشید. فروشگاه اینترنتی ما به شما این امکان را خواهد داد. همچنین شما به اینصورت می توانید خرید اقتصادی تری را هم تجربه نمایید.

 

 

فروشنده اصلی برنج طارم یک کیلویی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.