مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

خرید سفارشی برنج دم‌سیاه عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید برنج دم سیاهشرکت پخش برنج دم سیاه عمده
برنج دم سیاه

جهت خرید سفارشی برنج دم‌سیاه عمده می ‌توانید از طریق اینترنت و تماس با کارشناس فروش مربوطه این نوع برنج را سفارش داده و آن را خریداری نمایید و از قیمت مناسب این محصول در خرید عمده بهره ‌مند گردید.

 

خرید سفارشی برنج دم سیاه عمده

فرآیند تولید برنج دم سیاه

برنج که به عنوان یکی از غذاهای اصلی و رسمی مردم ایران محسوب می ‌شود. از انواع مختلفی برخوردار است. با نام ‌های متعدد و ویژگی ‌های متفاوتی به فروش می ‌رسد. یکی از انواع مرغوب برنج ایرانی، برنج دم سیاه می ‌باشد. این برنج در شالیزارهای شمال کشور کشت و برداشت می ‌شود.

علت نامگذاری این نمونه به برنج دم سیاه به این دلیل می باشد که رنگ دم شلتوک آن سیاه  است. فرایند تولید و کشت برنج دم‌ سیاه بسیار سخت می ‌باشد. به همین علت این نوع برنج بسیار کم و نایاب بوده است. همچنین از قیمت بالایی نیز برخوردار است.

در تولید این نمونه برنج از کود های شیمیایی کمتر استفاده می ‌شود. به همین علت برنج دم سیاه از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار است. به دلیل اینکه برنجی ارگانیک و کاملاً طبیعی محسوب می‌ شود دارای متقاضیان و مشتریان زیادی می ‌باشد.

از ویژگی‌ های برنج دم‌ سیاه می ‌توان به رنگ کرمی متمایل به سفید آن اشاره کرد. گاهی به آن برنج دم سیاه استخوانی نیز گفته می ‌شود.

دانه‌ های این برنج به اندازه ۷٫۵ میلیمتر بوده که بعد از پخت قد کشیده و به آن برنج دم سیاه شمشیری نیز گفته می شود. به دلیل کیفیت عالی که این برنج دارا می باشد سبب شده تا بعد از پخت نیز تمام خواص و ویژگی‌ های خود را حفظ نماید.

ای نوع برنج از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است. به همین علت برای بسیاری از میهمانی‌ ها و مجالس مهم از این برنج استفاده می کنند. عطر و طعم برنج دم سیاه ایرانی زبان زد می ‌باشد. سرشار از ویتامین ‌های مختلفی می ‌باشد.

 

 

فرآیند تولید برنج دم سیاه

 

شرکت پخش برنج دم سیاه عمده

شرکت پخش برنج دم‌سیاه عمده، این نمونه برنج را به صورت عمده و در بسته ‌بندی‌ های مختلف عرضه می کند. سپس در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار می دهد.

این شرکت پخش ‌کننده از طریق این سایت اینترنتی توانسته با تولید کنندگان و مصرف‌ کنندگان برنج دم سیاه ارتباط برقرار کند. تا از این طریق بتواند محصولات خود را به ‌صورت مستقیم و بی‌ واسطه پخش و عرضه نماید.

پخش برنج دم سیاه به صورت عمده و مستقیم سبب شده است تا دست واسطه ‌گران در فروش این محصول کوتاه شود. این نوع برنج با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار گیرد.

 

 

شرکت پخش برنج دم سیاه عمده

 

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *