مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

قیمت خرید برنج طارم گیلانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیشینه کشت برنج در ایرانعرضه کنندگان برتر برنج طارم گیلانه
برنج طارم گیلانه

قیمت خرید برنج طارم گیلانه با توجه به نوع کیفیت ،عطر، طعم این محصول بستگی دارد.برنج از گذشته تا به امروز در میان ایرانیان و خانواده ای ایرانی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است. برنج طارم گیلانه یکی از برنج هایی می باشد که بسیار طرفدار داشته است چه در گذشته و چه در حال . این نوع برنج بسیار خوش عطر و طعم می باشد. طرفداران فراوانی دارد که همین امر باعث شده که بسیاری از شالیکاران مناطق شبر نج کله اسبیمالی کشور به تولید کننده انواع برنج طارم تبدیل گردند.

قیمت خرید برنج طارم گیلانه

پیشینه کشت برنج در ایران

برنج طارم گیلانه انواع مختلفی دارد. مانند برنج کله اسبی . برنج به عنوان یکی از غلات بسیار پر اهمیت، دارای انواع مختلف است از جمله، برنج طارم ، برنج صدری، برنج هاشمی و….. همچنین برنج حاوی آنتی اکسیدان است. دارای مواد معدنی، انواع ویتامین ها، نشاسته، آهن، کلسیم، فسفر، منیزیم و … می باشد.

در اینجا به برخی خواص برنج طارم گیلانه اشاره می کنیم:

  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • تولید کالری و انرژی لازم برای بدن
  • تقویت دستگاه گوارش و رفع سوء هاضمه
  • تقویت استخوان ها و پوست و مو
  • ضد سرطان
  • تقویت قلب و . . . .

لازم به ذکر است که برنج طارم گیلانه به دو روش کته و آبکش طبخ می شود که کارشناسان تغذیه بر روش طبخ به صورت کته تاکید می کنند. چرا که مانع از دست رفتن مواد مغذی و ویتامین های آن می شود. ولی برای مراسم و میهمانی ها و مجالس ناچار به طبخ برنج به صورت آبکش هستیم. چرا که به روش کته نمی توان برنج مجلسی و یا برنج تشریفاتی و با کیفیتی را ارائه دهیم.

تفاوت روش آبکش و کته در این است که در روش آبکش حدود دوسه برابر مقدار برنج، آب می جوشانیم. پس از پختن برنج، آن را روی صافی ریخته تا آب آن دور ریخته شودو سپس دم می کنیم. ولی در روش کته، مقدار آب لازم برای پخت، هم اندازه برنج یا کمی بیشتر از آن به آب نیاز است.  پس از پختن برنج و تبخیر آب، آن را دم می کنیم. به طور کلی برای طبخ  برنج طارم گیلانه باکیفیت لازم است برنج را چند ساعت قبل از پخت، شسته و با آب ولرم و کمی نمک بخیسانیم. البته گفته می شود برای دفع سموم احتمالی در برنج بهتر است که از شب قبل خیسانده شود.

پیشینه کشت برنج در ایران

عرضه کنندگان برتر برنج طارم گیلانه

همانطور که در بالا گفته شد، برنج طارم گیلانه از کیفیت و عطر و طعم بالایی یر خوردار است. بسیاری از افراد با یک بار تهیه آن، مشتری دائمی این نوع برنج می شوند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت های معتبر یا مراکز فروشگاهی معروف با بررسی قیمت برنج کشت دوم نسبت به انواع برنج های دیگر به خرید برنج طارم گیلانه و تهیه آن اقدام نمایید.

عرضه کنندگان برتر برنج طارم گیلانه

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *