مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

عرضه برنج طارم کشت دوم صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت برنج کشت اول و کشت دومتفاوت برنج کشت اول و کشت دومسفارش عمده برنج طارم کشت دوم
برنج طارم کشت دوم

عرضه برنج طارم کشت دوم صادراتی در بالاترین سطح توسط مرکز تولید و فروش معتبر آن بصورت حضوری و اینترنتی در سراسر کشور انجام می شود. این مرکز، برنج طارم را بصورت بسته بندی های مختلف و اوزان گوناگون با قیمت های بسیار مناسبی به بازار عرضه می کند. توانسته بعنوان یک برند در بازار محصولات غذایی شناخته شود. برنج طارم کشت دوم از با کیفیت ترین انواع این ماده غذایی به حساب می آید. دارای طعم فوق العاده و عطری بی نظیر است.

عرضه برنج طارم کشت دوم صادراتی

تفاوت برنج کشت اول و کشت دوم

کشت و تولید برنج در بسیاری از شهرهای شمالی کشورمان بدلیل وجود آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز از گذشته تا امروز با بالاترین سطح کیفی انجام می شود. این محصول در انواع مختلفی با ویژگی های منحصر بفردی مانند برنج‌ طارم، هاشمی، صدری، شیرودی، فجر و دودی، تهیه و عرضه می گردد. اما نکته ای که کمتر از آن اطلاع دارید. تولید برنج در دو نوع کشت اول و دوم است. در فصلهای مختلفی از سال انجام می شود. در این مطلب به تشریح آن می پردازیم :

  • برنج کشت اول در ابتدای فروردین ماه و در تمامی شهرها‌ با استفاده از بذرهای مختلف انجام میشود. در اوایل تیرماه برداشت آن انجام می شود.
  • برنج کشت دوم در اواسط تیرماه و بعد از برداشت کشت اول در شهرهایی که مشکلی برای تامین آب وجود ندارد. صورت می گیرد.
  • کشت اول برنج، همراه با از بین بردن علفهای هرز در شالیزارها و آماده سازی اولیه آن‌ خواهد بود.
  • کشت دوم در شرایطی انجام می شود. بدلیل کشت اول، زمین کاملا آماده و عاری از علفهای هرز و آلودگی می باشد.
  • در کشت اول از برنج های با طبع سرد و گرم بهره می برند. در کشت دوم تنها باید از برنج های با طبع گرم مانند بینام استفاده می شود.
  • بعلت رشد برنج کشت دوم در پاییز، استفاده از بذرهای مقاوم در مقابل سرما مرسوم است. توانایی رشد کافی در این شرایط را داشته باشد.
  • کیفیت طعم و عطر برنج های کشت دوم از کشت اول بسیار بهتر بوده. بهمین علت بازرگانان از این محصولات برای صادرات بهره می برند.

تفاوت برنج کشت اول و کشت دوم

سفارش عمده برنج طارم کشت دوم

سفارش برنج طارم کشت دوم صادراتی بصورت عمده توسط خریداران این محصول می تواند از طریق همین سایت اینترنتی که سابقه درخشانی دارد. صورت بگیرد. این مرکز با عرضه برنج کشت دوم بصورت مستقیم و بی واسطه با بهترین کیفیت و قیمتهای مناسب باعث استقبال فراوان مشتریان شده است. به همین علت این سایت، علاوه بر بازارهای داخلی، در سطح بین المللی نیز موفقیت های بیشماری را کسب کرده است. امکان ثبت سفارشات و پرداخت هزینه ها. بصورت آنلاین و ارسال آنها به تمام‌ نقاط کشور از مزیت های عملکرد این مجموعه است.

سفارش عمده برنج طارم کشت دوم

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *