مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروشنده برنج دم‌سیاه مجلسی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره برنج دم سیاه بیشتر بدانیدسفارش عمده برنج دم سیاه مجلسی
برنج دم سیاه مجلسی معطر

فروشنده برنج دم‌سیاه مجلسی معطر سعی دارد با ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب رضایت مشتریان خویش را جلب کند. بهترین برنج های ایرانی برنج های طارم مازندران هستند.

فروشنده برنج دم سیاه مجلسی معطر

درباره برنج دم سیاه بیشتر بدانید

برنج طارم یکی از قدبمی ترین برنج های مازندران وفریدونکنار هستند. یکی از بهترین برنج های طارم برنج دم سیاه مجلسی است. به برنج دم سیاه مجلسی ،طارم دم سیاه هم می گویند. برنج دم سیاه عطر وطعم ومزه بسیار عالی دارد. این برنج دانه های کشیده واستخوانی دارد.
برنج دم سیاه مجلسی در استان گیلان ومازندران کشت می شود.

برنج دم‌سیاه مجلسی هم نوعی از برنج صدری است. برنج دم سیاه بعد از پخت وگرم کردن دوباره طعم خودش را از دست نمی دهد. برنج دم سیاه وبرنج صدری شبیه طارم هاشمی هستند ولی عطر این دو برنج از طارم هاشمی کم تری دارد. به خاطر مرغوب بودن شالیزار گیلان برنج دم سیاه در آنجا کشت می شود. به برنج دم سیاه به عطر فراوانی که دارد به این برنج برنج دم سیاه معطر هم می گویند.
برای پخت، باید یک شب جلوتر باید برنج دم سیاه را خیس کرد البته اگر برنج کهنه باشد باید یک شب خیس کرد، اما اگر برنج تازه بود باید دو یا سه ساعت خیس کرد.

برای خیس کردن، اول باید چندبار بشوریم وبعد با آب ولرم ونمک خیس میکنیم هنگام شست وشو نباید برنج رو زیاد چنگ زد. باعث شکستن دانه های برنج می شود.
برنج دم‌سیاه مجلسی کاشت آن بسیار دشوار می باشد و هزینه زیادی هم دارد. برنج دم سیا طرفدار زیادی هم دارد. کشت برنج بستگی به آب وهوای آن منطقه وحاصل خیز بودن زمین های کشاورز دارد. کسانی که می خواهند این برنج راخریداری کنند به عمده فروشی برنج طارم سفارش می دهند.
سفارش برنج دم سیاه را از عمده فروشی های برنج سفارش می دهند. فروشندگان هم مستقیم این برنج را از کشاورزان خریداری کرده وبه صورت مستقیم به دست مصرف کنندگان می رسانند.

درباره برنج دم سیاه بیشتر بدانید

سفارش عمده برنج دم سیاه مجلسی

برنج دم سیاه به خاطر هزینه بالایی که دارد کشاورزان آن را کمتر کشت می کنند. این برنج رادر کارخانه شالیکوبی بوجاری می کنند تادانه های ریز آن گرفته شود. برای نگهداری برنج تازه باید آن هارا در انبار های تاریک ودور از نور خورشید نگهداری می کنند.
دور از نور خورشید به خاطر این که اگر نور خورشید به برنج تازه بخورد برنج خورد وشکسته می شود درنتیجه پخت برنج خوب نمی شود.

استان گیلان ومازندران برنج های بسیار عالی وبا کیفیتی کشت می کنند وبهترین برنج های ایرانی هم برنج های فریدو نکنار هستند. این برنج هم در شهرستان فریدونکنار به خاطر شرایط آب وهوایی بسیار خوباین شهرستان این برنج در آنجا هم کشت می کنند در فریدونکنار برنج های دم زرد وبرنج دوم قرمز هم کاشته می شود.

سفارش عمده برنج دم سیاه مجلسی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *