مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

صادرکنندگان انواع برنج ایرانی ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از برنج ایرانی ارگانیک چیست؟فروشگاه بهترین برنج ایرانی ارگانیک
انواع برنج ایرانی ارگانیک

صادر کنندگان انواع برنج ایرانی ارگانیک بسیار دقت دارند که برنجی را تهیه کنند که در تمامی فرایند تولید که از هیچ گونه مواد شیمیایی مانند قارچ کش‌ها، و آفت‌کش‌ها استفاده نمی‌شود. کشاورزان، از بذر سالم و ارگانیک که عاری از هرگونه بیماری باشد برای کشت استفاده می‌کنند.
پراکه برنج از جمله مفید‌ترین مواد غذایی و خشکبار، موجود در ایران برنج می باشد. برنج به عنوان غذای اصلی در سفره های ایرانی وجود دارد. برای خریداران سالم و ارگانیک بودن برنج از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

صادرکنندگان انواع برنج ایرانی ارگانیک

منظور از برنج ایرانی ارگانیک چیست؟

کشاورزان و شالیکاران ایرانی برای تولید برنج ایرانی ارگانیک، از هیچگونه سموم شیمیایی و آفت کش‌ها در مراحل کاشت ،داشت و برداشت استفاده نمی‌کنند. برای کاشت برنج ارگانیک در زمین های کشاورزی از کودهای حیوانی مرغوب که هیچگونه بیماری و آفتی ندارند استفاده می‌شود.
که شامل؛کودهای سبز و کودهای بیولوژیک می‌باشد. در ایران پیشینه و تاریخ کشت برنج بسیار زیاد می‌باشد.استان هایی مانند: گیلان، فارس،مازندران، گلستان از استان هایی هستند که دارای رتبه عالی برای کشت برنج ایرانی ارگانیک را دارند.  مازندران در سطر اول آنها قراردارد.

به دلیل آب و هوای مرطوب و خاص مناطق شمالی کشور در این قسمت کشت برنج ایرانی ارگانیک افزایش پیدا کرد است. به دلیل صرفه جویی بیشتر در مصرف آب، در تولید این ماده با ارزش کودهای شیمیائی کمتری استفاده می شود.
در نهایت محصولی سالم و ارگانیک به دست خریدار می‌رسد. تولید برنج ایرانی ارگانیک نیاز به آب بسیار زیادی می باشد. برای کشور ما که با بحران کم آبی دچار است،بسیار خطرناک است.
اما کشت برنج ایرانی ارگانیک از روش های نوین کشاورزی می باشد. از منابع خاک و آب کمتری و همچنین محافظت از امنیت غذایی ایران می‌شود. و در مصرف منابع طبیعی صرفه جویی بسیار زیادی دارد.

روش های کشت مختلفی برای کشت برنج ارگانیک وجود دارد که به چند مورد آن اشاره می‌کنی:

کاشت برنج ارگانیک توسط ماهی؛در این روش به همراه کشت برنج،درون آب شالیزار ماهی هایی را در آب مزارع پرورش می‌دهند که در مصرف آب صرفه جویی می‌شود و هم کشاورزان نفع بیشتری از این روش میبرند و دو نوع محصول در پایان خواهند داشت.

تنوع برنج های ایرانی بسیار زیاد است که به چند مورد آن اشاره میکنیم:

  • طارم
  • چرام
  • صدری مانند:دم زرد، دم سرخ، دم‌سیاه
  • گرده
  • بینام
  • چمپا

 

منظور از برنج ایرانی ارگانیک چیست؟

فروشگاه بهترین برنج ایرانی ارگانیک

خریداران با مراجعه به فروشگاه یا سایت موردنظر بهترین برنج ایرانی معتبر معرفی شده خود را با کمک گرفتن از امور مشتریان می‌توانندخریداری کنند.
عوامل مختلفی در خرید محصول ارگانیک تاثیر گذار است. البته خریداران گرامی که از سایت ها خرید می کنند فرصت بیشتر برای خرید و سود بیشتری در خرید خود خواهند داشت.

لازم به ذکر است صادرکنندگان انواع برنج ایرانی مانند: برنج فجر،طارم، دم سیاه، برنج هاشمی محصولات مرغوب خود را به کشورهایی مانند: چین، سوئیس، آمریکا، ترکمنستان، کانادا صادر میکنند.

 

فروشگاه بهترین برنج ایرانی ارگانیک

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *