مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

فروش برنج‌لاشه طارم معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج لاشه طارمقیمت برنج لاشه طارم معطر
برنج لاشه طارم معطر

فروش برنج‌لاشه طارم معطر امروزه در صدد آن است که محصولات با کیفیت خود را به صورت عمده در سراسر کشور عرضه نماید.برنج‌لاشه طارم معطر به آن دسته از برنج‌های گفته می‌شود. نصف برنج سالم بوده و قالب آن بزرگتر از برنج نیم دانه می باشد. به گونه ای که این برنج با بهره‌گیری از عطر کاملاً طبیعی و ارگانیک توانسته فروش خاصی را در بازار آزاد تجربه کند. همواره در پخت انواع پلوها باکلاس ترین و مرغوب ترین آن بهره بگیرد.

برند برنج طارم امروزه با عرضه لاشه معطر این برنج توانسته به برترین شکل تامین کننده نیاز اساسی مصرف کنندگان این برنج خوش رایحه باشد.

فروش برنج لاشه طارم معطر

مشخصات برنج لاشه طارم

مشخصات زیادی برای برنج لاشه طارم از نوع معطر مطرح می باشد. در ادامه این بحث به صورت کلیدی و اختصاصی به تشریح تعدادی از این مشخصات و مزایای برنج لاشه در برند طارم اشاره‌ای کوتاه و مختصر خواهیم داشت.

از لحاظ ظاهری: برنج‌لاشه طارم معطر یاد شده از لحاظ ظاهری دربرگیری تعداد زیادی از دانه‌های سالم و ۱۰% از دانه‌های شکسته و به عنوان نیم دانه در بازار مورد دادوستد قرار می‌گیرد. به گونه‌ای که این ۱۰ درصد می‌تواند موجبات آن را فراهم بکند. وجود نیم دانه ها در آن کمتر شده ولی مدت زمان پخت آن را تسریع ببخشد.

از لحاظ شکل: برنج‌لاشه طارم معطر که از نظر شکل باید در دو حالت یا شکسته و یا سالم باشد. باید در اندازه های یکسان بعد از ضخامت های کاملاً استاندارد عرضه گردد. به گونه‌ای که این محصول نباید به هیچ وجه دارای عناصر خارجی. و آلودگی هایی همچون چوب گرد و خاک و غیره در آن باشد.

هموار برنج‌های که تحت عنوانبرنج‌لاشه طارم معطر مورد کشت و برداشت قرار می‌گیرد. از لحاظ کیفیت زبانزد عام و خاص بوده است.  توانسته بهترین پخت غذاها را به بهترین شکل ممکن به سر سفره های مصرف‌کنندگان انتقال بدهد.

مشخصات برنج لاشه طارم

قیمت برنج لاشه طارم معطر

قیمت برنج‌لاشه طارم معطر متناسب با عوامل گوناگون در طیف گسترده‌ای از معیارها و نرخ های به روز تعیین تکلیف می‌شود. به گونه‌ای که قیمت نهایی این برنج های خوشمزه از نوع لاشه نقاله و معطر از قرار معلوم هر کیلو حول و حوش ۴۰ هزار تومان می باشد.

مقرون به صرفه بودن این نوع از برنج ها در کنار پخت سریع و همچنین استفاده گسترده از آن در دسرها و محصولات غذایی وابسته به برنج باعث شد. دست‌ها قیمت برنج‌لاشه طارم معطر در حالت تعادلی باقی بماند. به واسطه عرضه و تقاضای عمده حتی با قیمت های پایین تر نیز در اختیار فروشگاه ها قرار بگیرد.

اگر شما هم خواهان برنج‌لاشه طارم معطر هستید. عطر پخت غذای تان سرتاسر کوچه را فرا بگیرند. همواره مرغوبترین برنج ها را بر سر سفره خود داشته است. مورد استفاده کودکان و افرادی که به برنج لاشه معطر علاقه دارند قرار بدهید. توصیه می‌کنیم تا پیگیری تهیه این محصول از این مرکز در حجم های گوناگون و به باکیفیت ترین شکل باشید.

قیمت برنج لاشه طارم معطر

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *