مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

توزیع کنندگان برنج‌فجر هاشمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشت اول برنج مقوی تر است یا کشت دوم؟مرکز عرضه برنج‌فجر هاشمی
برنج فجر هاشمی

توزیع کنندگان برنج‌فجر هاشمی این محصول را با کیفیت عالی و قیمت بسیار منصفانه در اختیار متقاضیان قرار می دهند.
برنج‌فجر هاشمی جزء برنج های مرغوب در کشور بوده. به خاطر داشتن کیفیت عالی و منحصر به فرد و همچنین داشتن مواد مغذی و ویتامین های مختلفی که موجب سلامت بدن می‌شود. در بین مردم از استقبال گسترده‌ای برخوردار است.

توزیع کنندگان برنج فجر هاشمی

کشت اول برنج مقوی تر است یا کشت دوم؟

برنج های کاشته شده در شمال تنها برنج هایی هستند که در دو نوبت کاشته می شود. برنج کشت اول و برنج کشت دوم. در برنج کشت اول که از عطر و طعم خوب، کودهای مناسب، پخت مناسبت. قیمت مناسب نسبت به برنج کشت دوم برخوردار است. این جزء مزایای برنج کشور اول محسوب می‌شود.
در مقابل برنج کشت دوم از لحاظ آمادگی زمین، گرمای آفتاب و تابش آن و میزان بارندگی دارای مزایای دیگری نسبت به برنج کشت اول می باشد.

از نظر تغذیه ای با توافق کارشناسان تغذیه برنج کشت دوم مقوی تر از برنج کشت اول است. این محصول نسبت به برنج کشت اول آب فراوان تر نور بیشتر و همچنین کودهای شیمیایی کمتری به آن داده می‌شود. بنابراین از لحاظ تغذیه ای، حاوی انواع ویتامین ها و ریزمغذی هایی است که در برنج نوع اول نیز وجود دارد. منتهی برنج کشت دوم آن را در خود بیشتر جای داده است.

امروزه کاشت برنج در مازندران به روش های مختلفی صورت می گیرد. منتها ارزش تغذیه ای که برنج کشت دوم دارد نسبت به برنج کاشت اول بیشتر بوده. قیمت آن نیز گران تر است. به همین خاطر است که کشاورزان مشتریان فراوانی هم برای برنج کشت اول و دوم دارند. برنج کشت دوم به دلیل گران تر بودن دارای زحمت بیشتری است. مواد تغذیه فراوان تری نیز دارد.

کشت اول برنج مقوی تر است یا کشت دوم؟

مرکز عرضه برنج‌فجر هاشمی

مرکز ما جزء بزرگترین ارائه کنندگان برنج فجر قلمی و برنج‌فجر هاشمی ممتاز است. توان تولیدی بسیار بالایی برای این گونه محصولات و ارائه آن به متقاضیان دارد. کیفیت مطلوب، طعم خوش آیند و قیمت بسیار مناسب در مجموعه ما باعث پر فروش شدن محصولاتمان شده. به طوری که از اکثر کشورهای خارجی نیز، متقاضیان پروپاقرص را برای این محصولات داریم.

این مجموعه افتخار دارد، با توجه به نیاز بازارهای داخلی و خارجی انواع مختلف تولیدات خود را با قیمت بسیار منصفانه و کیفیت عالی در بازارهای مختلف توزیع کرده؛ و به دست متقاضیان خرید این محصول می‌رساند. توزیع بی واسطه و ارسال مستقیم جز گزینه‌های مثبت مجموعه ما بوده و با حذف واسطه ها قیمت این محصول در بازار نیز کاهش پیدا می‌کند.

مرکز عرضه برنج فجر هاشمی

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *