مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

صادرکنندگان برنج‌ایرانی فجر

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات برنج ایرانی فجر چیست؟فروشگاه انواع برنج‌ایرانی فجر
برنج ایرانی فجر

صادرکنندگان برنج‌ایرانی فجر امروزه به دلیل ارائه محصولات با کیفیت توجه متقاضیان را جلب کرده است.
برنج ایرانی فجر یکی از برنج‌های مرغوب کشور است.
متعلق به منطقه خاصی نیست. در اغلب شالیزارهای شمال کشت می‌شود. شکل ظاهری برنج ایرانی فجر، سوزنی بوده. در دو سر انتهایی خود باریک می‌شود. از خصوصیات برنج ایرانی فجر، می‌توان به کشیده بودن دانه‌ها، بافت شیشه‌ای و رنگ بلوری این برنج اشاره کرد.

صادرکنندگان برنج ایرانی فجر

خصوصیات برنج ایرانی فجر چیست؟

برنج فجر برنجی است که توسط محققان حوزه برنج با ایجاد تغییرات ژنتیکی بر روی برنج های با کیفیت جهت بهره برداری بیشتر کشاورزان تولید شده است. این برنج در دسته برنج های پرمحصول قرار دارد. از طبع سرد برخوردار است. برنج فجر بدلیل دیررس بودن معمولا در مناطق کوهستانی و سرد کشت میشود. برنج فجر با توجه به محلی که کشت می‌شود، آب و هوای منطقه و نوع آب رسانی به محصول به انواع مختلف از نظر کیفیت و عطر و بو تقسیم می‌شود. ویژگی های ظاهری برنج فجر:

  • دانه های کشیده و به شکل خنجر
  • اندازه متوسط (جزو برنج های دانه ریز دسته بندی می شود)
  • بافت شیشه ای
  • رنگ دانه برنج کدر
  • رنگ شلتوک زرد روشن
  • طول دانه ۸ میلی متر عرض دانه ۱.۹ میلی متر
  • اندازه دانه پس از پخت (میزان ری): ۱۰.۳ میلی متر

برنج فجر که در دسته بندی انواع برنج پر محصول قرار می‌گیرد، هر ساله برای کشاورزان محصول پر باری به ارمغان می‌آورد. جزو برنج های دسته سرد محسوب می‌شود. این محصول در واقع یک نوع برنج اصلاح‌ نژاد شده می‌باشد. حاصل پژوهش‌های محققین و ایجاد تغییرات ژنتیکی بر روی برنج‌های با کیفیت ایرانی بوده. در راستای بهره‌وری بیشتر نسبت به برنج محلی تولید شده است.

خصوصیات برنج ایرانی فجر چیست؟

فروشگاه انواع برنج‌ایرانی فجر

برنج ایرانی فجر یکی از برنج‌ های پرطرفدار ایرانی است که به دلیل پخت خوب ،قد کشیدن و ری کردن عالی آن، بیشتر در رستوران‌ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برنج فجر دارای عطر و طعم زیادی است به طوری که اشتهای هر فردی را باز می کند و همچنین موجب کاهش التهاب معده و روده می شود و ضد یبوست می باشد.

برنج‌ایرانی فجر به خاطر مرغوبیت پخت نسبتا خوب و عطر مطلوب شامل برنج های میان رده به حساب می آید و قیمت آن از انواع درجه یک كم تر می باشد و مورد استقبال مراکز تهیه غذا و رستوران ها می باشد . این شرکت یکی از بزرگترین صادرکنندگان برنج ایرانی فجر می باشد که انواع برنج ایرانی فجر را از طریق این سایت و فروشگاه انواع برنج ایرانی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به خریدارن عرضه میکند . با مراجعه به این فروشگاه انواع برنج میتوانید انواع برنج ایرانی فجر را به اسانی خریداری کنید.

فروشگاه انواع برنج ایرانی فجر

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *