مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

شرکت بازرگانی برنج عنبربو معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

۳ روش تشخیص برنج ایرانی اصلصادرات انواع برنج عنبربو معطر
برنج عنبربو معطر

.شرکت بازرگانی انواع برنج عنبربو معطر این برنج اصیل ایرانی را که بوی بسیار عالی و طعم بی نظیر دارد به صورت مستقیم در این سایت ارائه می کند. برنج‌های عنبر بود دارای طعم بسیار استثنایی می باشند.  به دلیل طبیعت گرم خود جزو برنج های پرمصرف و محبوب در داخل و خارج از کشور قرار گرفته اند. اگر تا به حال از این برنج عنبربو استفاده نکردید. اکنون می توانید از طریق این وب سایت برنج مورد نظر خود را خریداری نمایید.

شرکت بازرگانی برنج عنبربو معطر

۳ روش تشخیص برنج ایرانی اصل

بهتر است بدانید برخلاف انواع مختلف برنج های شمالی این برنج عنبربو مختصر خطه جنوب کشور میباشد. غالباً بازرگانی برنج عنبربو در استان خوزستان و همچنین در شهر شیراز کشت می شود. البته لازم به ذکر است که برنج عنبربو در شمال کشور نیز موجود می باشد. اما برنج عنبربو جنوب از محبوبیت بسیار زیاد و آوازه بسیار خوبی برخوردار می باشد.

اولین روش تشخیص برای بازرگانی برنج عنبربو عطر و طعم بسیار عالی آن می باشد. به منظور تشخیص آن ابتدا می بایست کمی از برنج را در دست خود قرار دهید. دو دست خود را به یکدیگر بمالید. پس از آن برنج را بکنید از و تمام بی نظیر آن مشام شما را پر خواهد کرد. برنج عنبربو عطر دار دارای عطری بسیار متمایز با تمام برنج هایی است که تاکنون مصرف کرده اید.

دومین روش برای تشخیص بازرگانی برنج عنبربو دقت به دانه بندی های آن می باشد. در واقع دانه‌بندی های این برج به صورت کاملاً یکنواخت می باشند و کمی تپل تر از دانه بندی های برنج های خطه شمال کشور هستند. تپل بودن و کوتاه بودن این برنج ها کاملاً مشهود است.  شما با اولین نگاه می توانید آن را تشخیص بدهید به دلیل همه ویژگی ظاهری نیز غالباً از این برنج برای مراسم های بزرگ استفاده نمی کنند.

بازرگانی برنج عنبربو رنگ این برنج نیز به صورت سفید نیست بلکه غالباً به رنگ شیری بوده و سفیدی آن کمتر میباشد کرم رنگ بودن این برنج و به اصطلاح شیری بودن آن نشان دهنده طبیعت گرم این برنج می باشد تا به حال تمامی برنج های شمال سرد تلقی شده اند. اما برنج عنبر بو جان و طبیعت گرم و متفاوت با برنج های شمال دارد.

3 روش تشخیص برنج ایرانی اصل

صادرات انواع برنج عنبربو معطر

مرکز فروشگاهی ما در زمینه صادرات و بازرگانی برنج عنبربو معطر بسیار موفق عمل کرده است این برنج ها به دلیل بو و همچنین طعم بسیار بی نظیری که دارند بسیار محبوب کشورهای منطقه و همچنین کشور خودمان واقع شده‌اند. تنهایی به برنج عنبربو این است که آن را در مجالس و مهمانی ها نمی توان طبخ کرد. زیرا ظاهر تپلی دارد و کشیدگی برنج های مجلسی در آن دیده نمی‌شود. به همین دلیل غالباً انواع رستوران ها و همچنین هتل های لوکس از این بخش استفاده نمی کنند.

صادرات انواع برنج عنبربو معطر

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *