مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

پخش انواع برنج طارم اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع برنج طارم اصلعرضه بی واسطه برنج طارم اصل
انواع برنج طارم اصل

امروزه پخش انواع برنج طارم اصل به صورت بسته‌بندی جذاب و اینترنتی نیز انجام می‌شود. برنج طارم اصل یکی از محصولات مهم کشور ایران می‌باشد .کشور ایران در قسمت شمال یکی ازمرغوبترین محصولات دنیا محسوب می‌شود .جایگاه برنج ایرانی در بین کشورهای دنیا بسیار معروف و مشهور میباشد.. ازجمله شهرهای شمال ایران که دارای جایگاه مشهوری در دنیا از لحاظ برنج‌کاری می‌باشد شهر گیلان است.

 

 

پخش انواع برنج طارم اصل

مشخصات انواع برنج طارم اصل

برنج طارم اولین بار در استان زنجان شهرستان طارم کشت می‌شد .استان زنجان ک در مجاورت استانهای گیلان و مازندران می‌باشد جایگاه اصلی برنج طارم بود و بعداز مدتی برنج طارم در این دو استان نیز کشت شد .امروزه در استان مازندران به ویژه شهرستان فریدونکنار برنج طارم کشت میشود و ازمرغوبیت بالایی نیز برخوردار است.

برنج طارم بسته به موقعیت ومحل کشت این برنج دارای تنوع زیادی می‌باشد ازانواع برنج طارم میتوان به برنج طارم عطری ،طارم صدری،طارم هاشمی و طارم دم سیاه میتوان نام برد .

برنج طارم دم سیاه از مرغوبترین نوع برنج در استانه اشرفیه کشت می‌شود. اینن برنج یکی از مرغوبترین و معطرترین نوع برنج می‌باشد.

از لحاظ شکل ظاهری برنج طارم دارای شکل استخوانی  است. از لحاظ رنگ  سفید متمایل به کرم می‌باشد. کمیت این برنج نسبت به بقیه انواع برنج زیاد نیست و شالیزارهای زیادی از این برنج کشت نمی‌شود.
ولی از لحاظ کیفیت بسیار ممتاز می‌باشد و از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد. نکاتی در مورد پخت این برنج نیز مهم می‌باشد. ازجمله اینکه هرچ از زمان برداشت برنج بگذرد کیفیت پخت برنج بالاتر می‌رود.
ازفواید برنج ایرانی میتوان به این نکته اشاره کرد که دارای کربوهیدرات فراوان می‌باشد.  نقش مهمی در سوخت و ساز بدن دارد.. این نوع برنج بدون کلسترول می‌باشد و دارای ویتامین Bفراوان ویتامین Dکلسیم و فیبر ،اهن،تیامین،و ریبو فلاوین و….می باشد.

 

مشخصات انواع برنج طارم اصل

عرضه بی واسطه برنج طارم اصل

عرضه و فروش برنج طارم در بازارهای داخلی انجام می‌شود .مشتریان می‌توانند با مراجعه بی واسطه به شالیکوبی ها خریداری کنند. از اواسط مردادماه برنج طارم به فروش می‌رسد. در داخل کشور میتوان برنج طارم را بدون واسطه خریداری کنند .

همچنین خریداران محترم می‌توانند با تماس گرفتن با مدیران فروش بدون واسطه و با نازلترین قیمت برنج طارم را خریداری کنند. این نوع برنج بدلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی ک دارد مورد توجه صادر کنندگان نیز می‌باشد و صادر کنندگان با خرید تناژ بالایی ازاین برنج صادرات را به عهده دارند.

البته عرضه بی واسطه برنج طارم ازطریق سایتهای اینترنتی فعال نیز وجود دارد و به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی ک دارد مورد توجه بسیاری از کشورهای جهان می‌باشد. برنج گیلان در شالیزارهای وسیع در شمال ایران کشت میشود .این نوع برنج ممتاز یکی از برندهای معروف در جهان می‌باشد ک به نقاط مختلفی صادر می‌شود.

 

 

عرضه بی واسطه برنج طارم اصل

پوریا محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویسادار شما را به خرید بهترین محصولات برنج دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *